Android Oyunlar 24 Haziran 2012, 16:44
Duck Hunting

Duck Hunting, Android Spor Oyunu

Duck Hunting oyununu belki de ateriden bilenlerimiz vardır. Mesela ben çocukluğumda bu oyunu saatlerce oynadığımı bilirdim, hatta silahtan nasıl ekrandaki ördeğin nasıl vurulduğunu anlamak için ne kadar çaba gösterdiysem de bir türlü anlayamamıştım. Android oyun geliştiricileri eski zamanların en çok oyunlarından birisi olan Duck Hunting oyununu geliştirdiler ve kısa süre önce Google Play Store üzerinde sundular. Eski zamanlarda oynadığımız kadar zevk vermese de Android telefon veya tabletinizde eskiyi anarak bu oyunu denemenizi tavsiye ederim. Düşük boyutu ve düşük grafik kalitesine sahip olan Duck Hunting neredeyse tüm Android telefon ve tabletlerde çalışabilecek düzeydedir.

Yaklaşık 1 milyon indirme sayısına ulaşan Duck Hunting aynı eskiden oynadığımız mantıkta oynanmaktadır. Yani ekrana çıkan ördekleri en az mermi tüketerek vurmalıyız. Eski zamanda olduğu gibi ilk etapların kolaylığı Duck Hunting Android oyununda da geçerli, ileri ki bölümlerde ekranımızı iyi takip etmeli ve parmağımızı iyi kullanmamız gerekiyor.

Duck Hunting Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap