Android Oyunlar 23 Haziran 2012, 00:21
Trial Xtreme 2 Winter Android

Trial Xtreme 2 Winter, Android Motor Yarışı

Google Play Store üzerinde motor yarışı denildiğinde ilk akla gelen isim olan Trial Xtreme’ın yeni sürümü ile karşınızdayız. Trial Xtreme 2 Winter ismi verilen bu sürümün, isminden de anlaşılacağı gibi yarışlar kış sezonunda yapılmakta. Oldukça zor etaplara sahip olan oyunun, eski sürümlerine göre oynanış bakımından bir farkının olmadığını söyleyebiliriz. Gerek grafik, gerekse ses kalitesi bakımından en iyi Android oyunlardan birisi olan Trial Xtreme 2 Winter’ın sizlerinde beğeneceğiniz bir Android oyun olduğunu düşünüyoruz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun dokunmatik ekranımız ve sensörler ile tam uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Google Play Store üzerinde bulunan yorumlara baktığımızda Trial Xtreme 2 Winter’in oldukça beğenilen Android oyun olduğunu görmekteyiz. Ülkemizde de iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan oyunun Türkçe dil desteğine de sahip olduğunu belirtmekte fayda var. 30 seviye bulunan oyunda, ilk seviler biraz eğitici özelliğe sahip. Lakin 5. seviyeden sonraki bölümlerin oldukça zorlu etaplar olduğu görülmekte. Boş zamanlarımızda iyi bir dost olacak olan Trial Xtreme 2 Winter’ın oyun içerisinde ücretli satışlarının da olduğunu söylemek gerek.

Oyun için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.


Gerek grafik, gerekse ses efektleri bakımından sizi tatmin edecek bir oyun olduğunu düşündüğümüz Trial Xtreme 2 Winter’ı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. ongun ayerdem

    Bilgilendirme İçin Teşekkürler Şuanda alanında 1 numaralı site başarılanın devamını diliyorum

    Cevapla
  2. suna isfendiyar

    tanıtımlarınız da ki birçok oyunu denedim

    Cevapla

Yorum Yap