Android Oyunlar 23 Haziran 2012, 09:35
Killer Bean Unleashed

Killer Bean Unleashed Android Savaş Oyunu

Android telefonunuzda aksiyon dolu bir oyun oynamaya hazırsanız size bir öneri sunmak isteriz, Killer Bean Unleashed ismi ile Google Play Store üzerinde yer alan bu savaş oyununda aksiyon hiç bitmeden devam etmekte. Birçok Android oyundan farklı bir yapıya sahip olan bu oyunda bölümleri geçebilmeniz için size belirtilen kişi sayısı kadar adamı öldürmeniz gerekiyor. İlk etaplar kolay gibi görünen bu görevler daha 2. seviyede zor olmaya başlayacağını bize kanıtlıyor. Uzun bölümler ve kaliteli grafikler sayesinde boş zamanlarımızda can sıkıntımıza iyi bir ilaç olacak olan Killer Bean Unleashed Android oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Üst resimde de görüldüğü gibi aksiyon dolu sahneler yer alan Killer Bean Unleashed Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tabi ücretsiz olarak sunulan bu oyunun, oyun içi ücretli alışveriş özelliğine sahip olduğunu söylemek gerek. Dokunmatik ekranımız sayesinde kontrol edilen oyunda 15 farklı bölüm bulunmaktadır. Ayrıca bu bölümleri oynayabileceğiniz 3 farklı oyun seviyesi bulunmaktadır. 41MB boyutu ile yüklenebilen oyun orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefonlarda rahatlıkla çalışabilmektedir.

Killer Bean Unleashed Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinden bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap