Android Uygulamalar 22 Haziran 2012, 08:41
Gelir Gider Takip

Gelir Gider Takip Android Finans Uygulaması

Sizlere her alanda Android uygulamaları tanıtmaya çalışıyoruz, bu yazımızda ise finans kategorisini göz önünde tutarak Türk geliştiricinin geliştirmiş olduğu Gelir Gider Takip uygulamasından bahsedeceğiz. İsminden de anlaşılacağı gibi uygulama bize gelir-gider hesabı yapmamıza ve bu hesaplar sonucunda raporlar sunmaktadır. Kolay ve sade yapısı sayesinde rahat kullanılabilen Gelir Gider Takip uygulaması Google Play Store üzerinde kısa sürede iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Gelir-gider tablosunu oluşturarak aylık yapacağımız alışverişlerimizi rahatlıkla öğrenebilir, tabi bunun yanında almak istediğimiz bir eşyayı da bu tabloya bakarak alabilir miyim düşüncesini sorgulayabilirsiniz.

Gelir Gider Takip uygulaması sahip olduğu sade yapısının yanı sıra küçük boyutu sayesinde Android cihazımızda çok düşük yer kaplamaktadır. Grafik bakımından pek fazla işlem yapmayan uygulama böylelikle RAM tüketimini de minimum tutmaktadır. Türk geliştiricilere destek vermek için Gelir Gider Takip uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Türk geliştiriciler ne kadar gelişirse, Türkçe uygulama sayısı da gün geçtikçe artmaya devam edecektir. Gelir Gider Takip uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. besisu abidin

    Android işletim sistemli bir akıllı telefona arkadaşımın zorlaması sonucu geçmiştim ancak bu sitenizdeki uygulamaları gördükçe iyi ki de geçmişim diyorum. Hem iş hayatımda hemde özel hayatımda oldukça faydalı oluyorlar.

    Cevapla

Yorum Yap