Android Oyunlar 21 Haziran 2012, 07:56
asphalt 7 androidsistem

Asphalt 7 Heat, Google Play Store’da Yer Almayı Bekliyor

Android platformu üzerinde çalışan en iyi araba yarışı dediğimizde ilk aklımıza gelen Asphalt serisine yeni bir oyunun eklenmesine az bir vakit kaldı. Geçtiğimiz gün Appstore’a eklenen Asphalt 7, Google Play Store üzerine de kısa bir süre sonra eklenmeyi amaçlıyor. 0.99$ fiyat etiketi ile Applestore’da sunulan Asphalt 7 Heat’ın Android platformu için de aynı fiyatta sunulmasını bekliyoruz. Hız ve aksiyonun dorukta olacağı oyunda grafik ve ses kalitesinin de birçok Android oyuna göre üstün olması beklenmekte. Performans bakımından üstün olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletler de çalışabilecek Asphalt 7’nin içerisinde 60 adet kullanılabilir aracın bulunacağını da sözlerimize eklemek isteriz.

Applestore üzerinde 0.99$’dan satışa sunulan Asphalt 7 Heat’ın oyun içerisinde de satışlar bulunmaktadır. 60 adet araç bulunduğunu belirttiğimiz oyunda, bunlardan bazıları şöyle, Ferrari, Lamborghini,Aston Martin. Oyun içerisinde bulunan müzikler de, oyunun aksiyon ve hızına göre ritim göstermekte. Hawai, Paris ve Rio gibi 15 farklı pist yer alan oyunda 6 farklı oyun modu bulunmakta. Dokunmatik ekran ve sensörler ile tam uyumlu şekilde çalışacak olan Asphalt 7 Heat, serinin eski oyunlarını aratmayacak.

Asphalt 7 Heat’nin önceki sürümlerinde olduğu gibi bu sürümde de oyun içerisinde kazandığımız para ile yeni araçlar kullanabilme imkanına sahibiz. Tabi bu araçları istersek oyun içi para ile de satın alabilir ve kullanabiliriz.

Asphalt 7 Heat’ın Google Play Store üzerine geldiği gün, sizleri bu konu hakkında haberdar emin olabilirsiniz. Oyun için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. güvercin barbaros

    tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

    Cevapla

Yorum Yap