Android Oyunlar 19 Haziran 2012, 23:19
SpeedMoto

SpeedMoto Android Motor Yarışı

Android cihazımız ile oynadığımız en iyi oyunlar kuşkusuz sensörler yardımı ile oynanan oyunlardır. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız oyun olan SpeedMoto oyununda da en büyük yardımcılarımız Android cihazımızın sensörleri. SpeedMoto Android oyununda amacınız, sizlere verilen bölümler içerisinde yarışmak ve puan toplamak. İlk etaplar oldukça kolay olan bu işlem, yol içerisinde beliren arabalar ile oldukça zorluk kazanıyor. Şehir trafiği içerisinde oynanan oyunda bazı zamanlar kendimizi kaza yapmaktan alıkoyamıyoruz. Oyun içerisinde kullanmış olduğumuz motorumuzu kazandığımız paralar ile değiştirebilir ve daha üst modeller alabiliriz.

Google Play Store üzerinde en beğenilen Android oyunlar arasında yer alan SpeedMoto oyunu, kullanıcılardan da 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan almıştır. Oyunun en büyük eksiklikleri ise, farklı mekanlar sunamıyor olması. Bunun yanı sıra satın alınan motorların eskisinden pek bir farkı olduğu da söylenemez. Tabi bu durumların kısa sürede güncellemeler ile iyileştirilebileceği düşüncesindeyiz. Boş zamanlarımızda eğlenceli vakitler geçirmemizi sağlayacak SpeedMoto Android motor yarışı oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap