Android Oyunlar 18 Haziran 2012, 23:51
Siege Hero

Siege Hero Android Savaş Oyunu

Android cihazınız ile çok farklı bir oyun oynamaya hazır mısınız? Sizlere tanıtacağımız Siege Hero Android oyununda amacınız, dokunmatik ekranınız sayesinde sizlere verilen 3 taş parçası ile düşmanlarınızı etkisiz hale getirmeniz gerekmekte. İlk etaplar bu işlem oldukça kolay görünmekte, lakin gelen ileri ki bölümlerde düşmanlarınızı öldürmeniz için iyi bir plan yapmalı ve taşları düzgün bir yere atmanız gerekiyor. Böylelikle oyun içerisinde bir planlı çalışma yaparak 1 taş ile birden fazla düşmanı rahatlıkla yok edebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Siege Hero HD kalitedeki grafikleri sayesinde sizleri oldukça eğlendirecek bir oyun olmakta.

Dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu bir şekilde çalışan Siege Hero Android oyunu sizleri kendine bağımlı yapacak ve konusu sayesinde hiç elimizden bırakmayacağımız bir oyun olmakta. Siege Hero oyunu içerisinde yaklaşık olarak 200 bölüm bulunmakta, bu bölümler gelen yeni güncellemeler sonrasında da yenilenmektedir. Ayrıca oyun geliştiricileri Google Play Store üzerinde belirttikleri açıklamaya göre oyunu bitirmeniz için en azından 10 saat oynamanız gerekiyor. 15MB boyutunda olan Siege Hero Android oyunu orta seviye olarak tabir ettiğimiz her Android cihazda çok rahatlıkla çalışabilecek bir oyundur. Google Play Store üzerinde kısa sürede popüler bir oyun olan Siege Hero Android oyununu sizlerde denemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. sezin haliç

  çok sağolun

  Cevapla
 2. nesrin affan

  yine androidsistem.net farkı.

  Cevapla
 3. guven

  BEN KURDUM TELEFONUMA FAKAT OYUN ACILMIYOR cıhazım samsung galaxsy nexus plus androıd 4.1.1 jelly bean kullanıyorum

  Cevapla

Yorum Yap