Android Uygulamalar 17 Haziran 2012, 22:39
Tetris Classic

Tetris Classic Android Tetris Oyunu

Android telefonumuzda çocukluğumuzda zevkle oynamış olduğumuz tetris oyununu denemek ister miydiniz? Tabi teknolojinin ilerlemesi sayesinde artık tuşları dokunmatik olarak basmamız gerekiyor. Tetris Classic isimli Android oyun sayesinde Android telefonumuzda eski zamanların vazgeçilmezi olan tetris deneyimini yaşayacağız. Uygulama sade yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunmakta, ayrıca birçok Android telefonda da çalışabilecek kadar düşük özellikler istemekte. Lakin oyun bazı Android cihazlarda tam uyumluluk göstermemekte, bu sorunun gelecek güncellemeler ile çözüme ulaşmasını bekliyoruz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Tetris Classic Android oyunu sayesinde boş zamanlarınızda canınızın sıkıntısı biraz olsun giderilecektir. Android 1.6 gibi eski sürümdeki Android cihazlarda bile rahatlıkla çalışabilen Tetris Classic 1.8MB boyutunda indirme dosyasına sahiptir. Ayrıca oyun içerisinde oynanış esnasında reklamlar olmamakta ve böylelikle oyun zevkimizi bozacak bir durum bulunmamaktadır. Sizlerde Tetris Classic Android oyununu Android telefonunuzda veya tabletiniz de denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. YAKUP TERZİOĞLU

  İnternette karşılaştığım en iyi Android uygulama sitesi diyebilirim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. İSMAİL DELİMEHMET

  Siteniz çok güzel olmuş. Aradığım her Android uygulamayı bulabiliyorum. Bu uygulamayı da siteniz sayesinde öğrendim ve sayesinde işlerimi çok daha rahat yapabiliyorum. Aynı zamanda bu uygulama ile beraber siteniz üzerinden farklı ihtiyacım olan bir kaç uygulama daha buldum.

  Cevapla
 3. ALİ ONAÇ

  emeklerinize sağlık.

  Cevapla
 4. HÜSEYİN GÜN

  Android cihaz kullanırken en büyük sorunum Google Play Store gibi sitelerden nasıl uygulamalara ulaşacağımı bilmiyor olmamdı. Ulaşsam bile İngilizce olduğu için anlamıyordum. Siteniz sayesinde istediğim uygulamalara ulaşabiliyorum.

  Cevapla

Yorum Yap