Android Uygulamalar 17 Haziran 2012, 16:26
Magic Piano

Magic Piano Android Piyano Çalma Uygulaması

Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız uygulama olan Magic Piano uygulamasından oldukça memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Google Play Store üzerine yeni eklenmiş olan Magic Piano uygulaması ile artık Android telefonunuzda piyano deneyimini yaşayacaksınız. Tabi ilk olarak uygulamanın en iyi verimle çalışması için Android tablet veya telefonunuzun dokunmatiğinin oldukça hassas olması gerektiğini belirtmek isteriz. Dokunmatik ekranımız sayesinde ekranda belirtilen notalara basarak seçmiş olduğumuz şarkıyı rahatlıkla çalabiliriz. Hatta bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızı da piyano çaldığınızı göstererek şaşırtabiliriz. Magic Piano oldukça zevkli bir Android uygulama olmakla birlikte, tam olarak kullanım için ücret talep etmektedir.


Magic Piano Android uygulamasını aslında size en iyi anlatacak olan uygulamanın kısa videosudur. Uygulamanın videosunu izleyerek uygulama hakkında rahatlıkla bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sizlere belirttiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Magic Piano uygulaması 12MB boyutunda ve Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Çok düşük performanslı Android cihazlarda çalışamayan Magic Piano uygulaması geri kalan birçok Android cihazda rahatlıkla çalışabilmektedir. Yaklaşık 5 bin kişinin oy verdiği bu uygulama 5 üzerinden 4.3 gibi yüksek bir oy oranına sahiptir. Sizlerde Magic Piano uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. songüz bağlan

  sitenizi bu yüzden çok beğeniyorum.

  Cevapla
 2. sena tayyip

  Bu Android uygulama gerçekten çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Arkadaşların indirmesini öneririm muhteşem bir şey. Böyle bir uygulama olduğu bilsem bu güne kadar hiç uğraşmazdım.

  Cevapla
 3. su düşüm

  Uygulamayı bir türlü kuramadım. Android platformunda yeniyim ancak ne yaptıysam yapayım hata ile karşılaşıyorum. Yarın bilen bir arkadaşımla tekrar deneyeceğim.

  Cevapla
 4. Taner Toprak

  Bende daha bir hafta önce tablet pc aldım her türlü siteye internete girebiliyorum fakat google play storeden uygulama indiremiyorum hata diyor. biraz araştırdım galiba tablete root atmak gerekiyormuş. yararı olurmu ? bunu merak ediyorum olursa nasıl root atabilirim.

  Cevapla

Yorum Yap