Android Oyunlar 16 Haziran 2012, 11:35
X-Bugs

X-Bugs Android Böcek Öldürme Oyunu

Bu yazımızda sizlere sitemizin yabancı ziyaretçilerinden olan John isimli arkadaşımızın geliştirmiş olduğu Android oyunu tanıtmaya karar verdik. X-Bugs ismi verilen bu Android oyununda amacımız Dr.X’in genetiği ile oynadığı böcekleri yok etmek. Dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu şekilde çalışan X-Bugs Android oyunu grafik kalitesi bakımından da diğer birçok Android oyundan üstün olduğu söylenebilir. 60 farklı bölüm bulunan oyunda ilk etaplar bize kolay gelse de, ileri ki turlarda bölümü geçmek oldukça zor oluyor. Parmağımızı en iyi şekilde kullanmamız gereken oyunda oyun içerisindeki süre zarfında oyunu bitirmemiz gerekiyor. Ayrıca böcekleri de alt kısımdan kaçmadan öldürmemiz gerekmekte.

  

X-Bugs Android oyununu ilk olarak açtığımızda karmaşık yapısı biraz oyununun nasıl oynanacağı konusunda bizi zorluyor. Lakin bu yapısına kısa sürede alışıyor ve bölümleri atlamak için kendimizi oyuna iyice kaptırmış oluyoruz. Ekranda bulunan böcekleri öldürmek için ilk etaplarda parmağı kullanıyor, ileri ki bölümlerde ise çekiç, sinek öldüreceği gibi aletleri de kullanabiliyoruz. En alt kısımda belirlenen bu aletleri kullanarak ileri seviye bölümlerde oldukça rahat edebiliriz.  X-Bugs eğlenceli yapısı sayesinde boş zamanlarımızda bize en iyi ilaçlardan birisi olacak, tabi bu oyunu küçük çocuklara oynatmamanızı öneriyoruz. İçerisinde öldürdüğü böcekleri küçük çocuklarımız yanlış anlayarak gerçek ortamda da yapmaya kalkabilir.

X-Bugs Android oyunu için hazırlanmış kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

X-Bugs Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap