Android Oyunlar 16 Haziran 2012, 01:15
Temple Run Brave

Temple Run: Brave Android Oyunu

Google Play Store üzerinde en meşhur Android oyunlardan birisi olan Temple Run’un yeni oyununu bu yazımızın konusu yapmaya karar verdik. Temple Run: Brave ismi verilen bu oyunda, ilk oyunda olduğu gibi amacımız kaçmak. Tabi grafik bakımından bu oyun ilk oyuna göre oldukça üst seviyede. Android cihazımızın sensörleri ile de tam uyumlu şekilde çalışan Temple Run: Brave’ın Temple Run’dan en büyük farkı ise, oyun içi kahramanımızın ok atabilme özelliğine sahip olması. Oyun şimdilik ilk sürümü olan 1.0 ile kullanıcılara sunuldu, bu sürümde birkaç ufak hata bulunmakta, tabi bu hatalar gelecek sürümle birlikte son bulacaktır.

İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da karşımıza çıkan engellere göre eğilip zıplayıp ve sağa sola hareket etmemiz gerekiyor. Sahip olduğumuz yay sayesinde de sağ üst resimde görüldüğü gibi belirli yerlere ok atmamız gerekiyor. Vurmuş olduğumuz hedefler bizlere puan olarak geri dönmekte. İlk oyunda kahramanımız çılgın maymunlardan kaçmaktaydı, bu oyunda ise peşimizde dev gibi bir ayı bulunmakta. Sonsuz bir oyun döngüsüne sahip olan Temlpe Run’da gidebildiğimiz kadar ileri gitmeli ve toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız. Boş zamanlarımızda arkadaşlarımız ile oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğimiz oyunlardan birisi olan Temple Run: Brave, Google Play Store üzerinde 0.99$’lık fiyat etiketi ile satışa sunulmakta. İlk oyun ücretsizdi, bu neden ücretli diye soran arkadaşlarımız tabi ki olacaktır. Lakin bu konu hakkında şimdilik bizim de bir fikrimiz bulunmuyor. Belki özel günlerde oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulabilir. Tabi bu sunulan sürümde ise karşımıza reklamların çıkmasını beklemekteyiz.

Temple Run: Brave Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap