Android Uygulamalar 16 Haziran 2012, 22:38
How to Tie a Tie

How to Tie a Tie Android Kravat Bağlama Uygulaması

Google Play Store üzerinde sunulan değişik bir uygulama ile karşınızdayız. How to Tie a Tie ismi verilen bu uygulamada amacımız kravat bağlamayı öğrenmek ve uygulamak. İlk etaplar bu durum bize sıkıcı gelse de, kravat bağlamayı öğrendikçe uygulama bize oldukça zevkli geliyor. Anlaşılır ve kolay bir yapıya sahip olan uygulama içerisinde 12 farklı kravat bağlama çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler arasından istediğinizi seçerek ücretsiz bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama kısa sürede popüler olmuş ve 5 milyon indirme sayısına yaklaşmıştır.

Uygulamanın sahip oldu adım adım öğretici özelliği sayesinde istediğimiz kravat tekniğini rahatlıkla öğrenebiliyoruz. Ana menüden seçmiş olduğumuz tekniğin ardından bizi adım adım öğretme ekranı karşılıyor. Bu ekranda gösterilen şekilleri sıra sıra yerine getirmemiz gerekmekte, bu işlemden sonra ise istediğimiz kravat tekniğini rahatlıkla yapmış oluyoruz. Eğlenceli bir yapıya sahip olan bu uygulama lise döneminde olan arkadaşlarımız ve iş hayatına atılan arkadaşlarımız için iyi bir yardımcı olacaktır. Ayrıca bu uygulama sayesinde giymiş olduğumuz takım elbiselere göre de farklı şekillerde kravat takabilir ve kendimizi gireceğimiz bir toplantıda veya baloda farklı kılabiliriz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan How to Tie a Tie uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. begüm nergis

    Bu uygulama sayesinde bir çok işimi hallettim. Ancak uygulamanın biraz daha fazla özelliğe sahip olması gerek. Çünkü bazı ihtiyaçlarımıza cevap veriyor.

    Cevapla

Yorum Yap