Android Oyunlar 15 Haziran 2012, 20:13
Tank Hero Laser Wars

Tank Hero: Laser Wars Android Tank Oyunu

Google Play Store’un en iyi oyunlarından olan Tank Hero’nun 2. versiyonu ile karşınızdayız. Bağımlılık yapan ilk oyunun ardından çıkarılan bu yeni versiyonda da eski oyun amacı kaybedilmemiş. Tabi Tank Hero’nun yeni sürümünde eski oyuna göre grafik bakımından çok gelişme göstermiş diyebiliriz. Görsel efektlerin yanı sıra oyun içerisine katılan yeni özellikler ile Tank Hero: Laser Wars eski sürümü gibi Google Play Store’un en iyi oyunlarından birisi olmaya aday. 4 farklı oynama seviyesi bulunan oyunda onlarca bölüm bulunmakta. Tabi siz bu bölümleri bitirene kadar oyuna güncelleme gelerek bu bölüm sayısı oldukça artıyor. Yeni silahlar ve yeni tanklar ile yenilenen Tank Hero: Laser Wars sizlerin de beğenerek oynayacağınız bir Android oyun olacak.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Tank Hero: Laser Wars 20MB indirme boyutuna sahiptir. Android telefonda ve Android tablette rahatlıkla oynanabilen Tank Hero: Laser Wars oyunu içerisine yeni sürümde büyük tanklar ve ölüm maçları bölümü eklenmiştir. İlk olarak kolay bölümler sunulan oyunda ileri ki seviyelerde oldukça zor bölümler bulunuyor. Birçok bölümde farklı ortam ve silah kullanımı bulunmakta, böylelikle oyunda hep aynı bölüm ve silahları kullanmadığımız için sıkılmaktan kurtuluyoruz.

Tank Hero: Laser Wars Android oyunu için hazırlanmış videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.


Tank Hero: Laser Wars Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.