Diğer Telefonlar 14 Haziran 2012, 20:57
zte-kvk

ZTE, Türkiye’ye KVK ile Geliyor

Dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi ZTE ülkemiz pazarına kısa süre sonra ayak basmayı hedefliyor. Dünya’da oldukça tanınan ZTE ne yazık ki ülkemiz pazarına geç kalmıştı. Düşük fiyatlı akıllı telefonları sayesinde diğer ülkelerde oldukça tutulan ZTE, ülkemiz pazarında da ilk etap tanınabilmek için düşük fiyatlı modeller sunmasını bekliyoruz. ZTE’nin KVK aracılığı ile satılan modelleri 24 ay garantili olarak satışa sunulacak. ZTE’nin ülkemiz pazarında hangi modelleri satışa sunacağı şimdilik kesinlik kazanmasa da, gelen modellerin neredeyse hepsinin akıllı telefon olmasını bekliyoruz. Gelecek hafta ZTE ve KVK yöneticileri arasında geçmesi beklenen toplantının ardından daha net bilgi sahibi olacağımızı düşünüyoruz. Böylelikle ülkemiz pazarına ilk olarak hangi modellerin geleceğini de biraz olsun öğrenmiş olacağız.

ZTE ve KVK’nın tam olarak anlaşmasından sonra önümüzdeki ay içerisinde ZTE’nin ülkemiz pazarına ilk akıllı telefonlarını katmasını bekliyoruz. Ülkemiz pazarında tam olarak tanınmayan ZTE’nin ilk etapta sunacağı akıllı telefonlar ile ülkemizde nasıl bir kitleye ulaşacağını merakla beklemekteyiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap