Android Oyunlar 14 Haziran 2012, 16:02
Extreme Skater

Extreme Skater, Android Macera-Aksiyon Oyunu

En iyi Android oyun geliştiricilerinden biri olan Miniclip.com’un geliştirmiş olduğu Extreme Skater oyununu bu günkü yazımızın konusu yapmaya karar verdik. Şiddetli patenci olarak Türkçe tabir edebileceğimiz bu oyunda amacınız, kay kay ile size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. 78 bölüm bulunan Extreme Skater oyununda her bölüm birbirinden değişik ve farklı zorlukta. Android cihazımızın dokunmatiği ile tam uyumlu olarak çalışan Extreme Skater Android oyununu bitirene kadar Android cihazınızı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunu orta özelliklere sahip Android 2.1 ve üzeri birçok Android telefonda ve tablette rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Extreme Skater Android oyununu ilk açtığımızda oyun hakkında kısa bir eğitim sunulan bir bölüm karşımıza çıkıyor. Bu bölümde oyun içerisinde kullanımlar gösterilmektedir. Bu bölümden başarı ile geçtikten sonra kolaydan zora doğru görevlerimiz bizleri bekliyor olacak. Görevleri teker teker yerine getirerek oyunun sonunu getirmeniz gerekmekte. Tabi bu ilk zamanlar kolay gibi görünse de ileri ki bölümlerde hiçte öyle olmadığı anlaşılıyor. Grafik ve ses efektleri bakımından birçok Android oyuna göre üstün olan Extreme Skater Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.