Android Uygulamalar 13 Haziran 2012, 10:45
İdeal Kilonuzu Bulun

İdeal Kilonuzu Bulun! Android Kilo/Boy Oran Uygulaması

Android telefonunuzda farklı bir uygulama deneyimi yaşamak isterseniz, sizlere bir Türk geliştiricisinin geliştirmiş olduğu İdeal Kilonuzu Bulun! Android uygulamasından bahsetmek isteriz. Kolay yapısı sayesinde oldukça kullanışlı olan bu uygulama ile boyunuza göre kilo oranını rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın da boy/kilo oranını rahatlıkla bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. Küçük boyutu sayesinde Android telefonumuzu yormayan bu uygulamayı Türk geliştiricilere küçük bir yardım sunabilmek amacıyla denemenizi tavsiye ederiz.

Uygulama geliştiricinin Google Play Store üzerinde sunmuş olduğu açıklama:

Boy, Kilo ve Cinsiyetinizi girin Vücut Kitle İndeksinizi(BMI) hesaplayın.
BMI sonucunuza göre bulunduğunuz kategoriyi görün.
Ayrıca girdiğiniz boy ve cinsiyet değerlerleri için şuan olmanız gereken ideal kiloyu hesaplayın.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. zümrüt kerem

    Günlerdir buna benzer bir uyulama arıyordum. İndirmeye hemen başlıyorum. Umarım telefonda bir sorun çıkarmadan çalışır ve anlattığınız gibidir. Bundan sonra bir uygulamayı aramaya başlamadan önce sitenize bakacağım.

    Cevapla
  2. hasan aylin

    Şuana kadar karşılaştığım en ayrıntılı Android uygulama sitesi diyebilirim. Uygulamalar en ince ayrıntısına kadar tanıtılmış. Telefonumdaki bir çok uygulamayı sitenizden indirdim.

    Cevapla

Yorum Yap