Android Uygulamalar 11 Haziran 2012, 18:51
appSaver

appSaver İLE Android Uygulamaları apk. Olarak Kaydedin

Google Play Store üzerinden kurmuş olduğunuz Android uygulamaların “apk.” dosyasını mı saklamak istiyorsunuz? İşte o zaman Gregory House adlı Android uygulama geliştiricisi tarafınca hazırlanmış olan ” appSaver” uygulaması tam bu ihtiyacınıza göredir. Appsaver’ın yararları nelerdir konusunu ele alarak sizlere öncelikle bunlardan biraz bahsetmek istiyorum. Google Play Store’dan indirmiş olduğumuz yada Android tabanlı farklı bir siteden indirmiş olduğumuz uygulamaların apk. yani bilgisayar diliyle “setup” dosyasını göremeyiz çünkü Android uygulamalar telefonumuza geçici olarak indirilip yüklendikten sonra “apk.” dosyasını silmektedir. Android cihazınızla ilgili bir sorun oluşup servise gittiğinde yada fabrika ayarlarına geri yüklediğinizde uygulamalar da otomatik olarak silinmiş olur. Her zaman internet bağlantısına sahip olamıyor internete bağlanıp Google Play Store’dan uygulama indiremiyor sanız appSaver ile artık indirdiğiniz her Android uygulamanın apk. (setup) dosyasını yedekleyerek bu sıkıntıdan kurtulmuş oluyoruz.

appSaver küçük boyutu sayesinde Android telefonunuzda çok az yer kaplamakla birlikte kolay yapısı sayesinde kullanımı da oldukça kolaydır. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Android telefonlar ve Android tabletler ile tamamen uyumlu şekilde çalışmaktadır. Tablet ve telefon sahibi arkadaşlarımız için bulunmaz bir uygulama olan appSaver ile telefonlar, tabletler arasında uygulama alışverişi oldukça kolay olmakta.  Ayrıca appSaver uygulaması sayesinde Android cihazınızda yüklü olan uygulamaları da rahatlıkla SD kartımıza atabiliriz. Bunun yanı sıra uygulama içerisinde bulunan Unistaller bölümü sayesinde istemediğimiz uygulamaları da silebilme imkanına sahibiz.

appSaver Android uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. tanal görkem

  Eskiden sadece iletişim kurmak için kullandığımız telefonların bu uygulamalar ile bir bilgisayar hatta bu gidişle bir bilgisayardan fazlasına dönüşmesine hayran kalmamak elde değil.

  Cevapla
 2. buğrahan samim

  Android işletim sistemine sahip bir telefonum olmasını bu yüzden seviyorum. Geniş uygulama arşivi ile her ihtiyaca cevap veriyor. Aynı işi yapan birden fazla uygulama alternatifi sunuyor.

  Cevapla
 3. bengi şuheda

  Android en iyi platform. Sitenizin uzun süredir takipçisiyim ve bunu rahatça söyleyebilirim. Bu kadar çok uygulamaya sahip olması zaten kalitesini göstermekte.

  Cevapla
 4. günal tuncay

  Artık evde bile olmama gerek kalmıyor. Tüm ihtiyaçlarımı Android işletim sistemli telefonuma yüklediğim uygulamalar ile halledebiliyorum.

  Cevapla

Yorum Yap