Android Uygulamalar 9 Haziran 2012, 21:48
KPSS Tarih Konu Anlatım-2

KPSS Tarih Konu Anlatım Android Uygulaması

Lisans mezunları için KPSS sınavına çok kısa bir süre kaldı. Bir dönem boyunca dershanelere yatırılan paraların karşılığını almamız için tek yapmamız gereken önümüzdeki en büyük engel olan KPSS’yi en iyi şekilde atlatabilmek. Her ne kadar evimizde, dershanede çalışıyor olsak da bazen bu zamanlar bile insana yetersiz gelebiliyor. Bazı zamanlarda saatlerce yollarda vaktimizin geçtiği oluyor, yada saatlerce birini beklediğimiz. İşte burada en büyük yardımcımız Android telefon ve tabletlerimiz yardımımıza koşuyor. Boş zamanlarımızda Android cihazımız sayesinde istediğimiz zaman KPSS sınavına biraz da olsa çalışabilme imkanına sahip olabiliyoruz. Bu yazımızda sizlere KPSS Tarih Konu Anlatım uygulamasını tanıtmayı uygun gördük. Türk geliştirici tarafından geliştirilmiş bu uygulama ile en azından 1 tarih sorusunu bile KPSS sınavında yapabilirsek, uygulamanın çok büyük yararını almışız demektir.

Uygulama geliştiricisinin Google Play Store üzerinde sunmuş olduğu açıklama:

Şifreler ve Kodlamalar ile KPSS sınavına hazırlanabileceğiniz. Çok basit akılda kalacak şekilde hazırlanmış Kpss Tarih Android Uygulaması.

Kpss Sınavında Tarihten Tekrar yapmak ve Bilgilerinizi tazelemek için eşsiz bir kaynak.

Bu uygulamadaki bilgiler 3 Dershane Hocasının ve 4 Ayrı Tarih kitabının Özetleri ve Kendi Şifre ve Kodlamalarım ile Oluştutulmuştur.

<–Programın Özellikleri–>
1) Sürekli Güncel.
2) SD Karta Taşınabiliyor
3) Çok Küçük Alan Kaplıyor.
4) Tüm Telefonlar için Uyumluluk.
5) Güvenilir Bilgiler.
6) Otomatik olarak Güncellenebiliyor.
7) Telefonda Çerez Barındırmıyor.

Dipnot: Uygulamanın resimlerinden görüleceği gibi yazı boyutları biraz küçül görülmektedir. Lakin telefonumuzu yan çevirerek uygulama içerisindeki yazıları çok rahat şekilde okuyabiliriz. Ayrıca bu uygulama sadece lisans öğrencileri değil, önlisans ve lise öğrencileri için de geçerli olmaktadır. Unutmadan söylemek isterim ki bende bu sene KPSS sınavına gireceğim ve bu uygulama telefonumun vazgeçilmezlerinden birisi.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (10)

 1. derpanik

  Artık otobüste çalışırlar 🙂

  Cevapla
 2. mehmet

  çok güzel bir uygulama yapandan allah razı olsun kpss adına çok güzel uygulamalar yapılıyor artık heryerde ders..

  Cevapla
 3. asena haziran

  Google Play Store üzerinden indiriyor olsam da bazı uygulamalar ya hiç çalışmıyor yada hata veriyor bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Sürümler uyumlu ancak nedense olmuyor.

  Cevapla
 4. eti fahri

  Bu güne kadar iPhone kullanıyordum. Keşke Androidli bir telefona daha önce geçseydim. Muhteşem bir özgürlük var. Ve her baktığımda iPhone göre daha fazla yeni uygulama çıkıyor. Ayrıca uygulamarın sık sık kendini geliştirmesi de cabası.

  Cevapla
 5. cankız nihat

  Şuana kadar siteniz üzerinden indirdiğim uygulamalar ile çok daha işe yarar bir cihaza sahip oldum. İlk aldığım Android cihazdan çok daha farklı bir hale geldi. Şuan daha faydalı ve işlerimde daha yardımcı oluyor.

  Cevapla
 6. kaan hidayet

  Popüler uygulamaları bile indirken tereddüt ediyordum çünkü hakkında yeterli açıklama verilmiyordu. İndirince beklediğimden farklı çıkınca hayal kırıklığına uğruyordum ancak bu sitenizdeki ayrıntılı Android uygulama açıklamaları sayesinde artık bu sorunu yaşamıyorum.

  Cevapla
 7. simin çınar

  Uzun süredir buna benzer bir uygulama arıyordum ancak nedense yükledikten sonra hata verdi çalışmadı. Bende sitenizde benzer başka bir uygulama vardı onu kurdum. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 8. türel dilsu

  Android işletim sistemli bir akıllı telefona arkadaşımın zorlaması sonucu geçmiştim ancak bu sitenizdeki uygulamaları gördükçe iyi ki de geçmişim diyorum. Hem iş hayatımda hemde özel hayatımda oldukça faydalı oluyorlar.

  Cevapla
 9. ayaz dilhan

  Bu uygulamalayı ararken web siteniz ile karşılaştım. Tek bu uygulamayı indirecektim ancak bir çok işime yarayan uygulama buldum ve hepsini indirdim.

  Cevapla
 10. soner er

  KPSS’ye hazırlananlar için ücretsiz android KPSS Tarih uygulaması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.erbaysoft.kpsstarih2

  Cevapla

Yorum Yap