Android Uygulamalar 9 Haziran 2012, 15:03
konus yazsin Android

Konuş Yazsın Android Sesli Not Kaydetme Uygulaması

Son günlerde Google Play Store ‘da eğilimi yükselen ve ücretsiz yeni seçenekler de en iyiler arasına girmiş olan, Türk bir Android uygulama geliştiricisi tarafından yazmış oldukça başarılı, kolay ve bir o kadar kullanışlı olan Konuş Yazsın adlı Android uygulamayı sizlere tanıtmak istiyorum. Hemen hemen hepimiz günlük notları elimizden geldiği kadar tutmaya çalışırız. Tabi bu notları tutmak istediğimizde elimizde kağıt kalem bile olamayabiliyor. Ayrıca notlarımızı yazarken de unuttuğumuz çok zaman olmakta. Bu uygulama sayesinde bu sorunlarımızı bir nebze olsun azaltarak Android telefonumuzda sesli bir şekilde not alabilme özelliğine sahip olacağız.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sade yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca uygulama gerçekten başarılı bir şekilde geliştirilmiş bunu not eklemek için konuştuktan sonra yaptığı ses analizi sonucunda söylediğinizi birebir çözümleyip aynen size tekrar gösterdiğin de Konuş Yazsın adlı bu Android uygulama inanıyorum ki sizin tarafınızdan da tam not almış olacaktır.

Bu uygulama sayesinde markete gitmeden önce aklınıza gelen her malzemeyi sesli olarak söyleyerek not aldırabilir ve markette ben ne alacaktım sorununa düşmezsiniz. Tabi uygulamada not düzenleme seçeneğinin olduğunu da belirtmek isteriz, yani almış olduğunuz bir nota ekleme yapabilir veya o notu tamamen değiştirebilirsiniz. Ayrıca işiniz kalmayan notları da rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

Düşük boyutu sayesinde Android telefonumuzu yormayan bu uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. selmin ülkü-m

    Türkçe olarak uygulamaları tanıttığınız için teşekkür ederim. Her gün ziyaret edip yeni bir uygulama var mı diye kontrol ediyorum. Uygulamalar ile telefonum ilk aldığımdan çok daha gelişmiş oldu.

    Cevapla
  2. bera bergüzar

    Android işletim sistemine sahip ilk telefonumu aldım. Başlarda biraz yadırgamıştım ancak uygulamaları keşfettikçe sevmeye başladım.

    Cevapla

Yorum Yap