Android Uygulamalar 8 Haziran 2012, 20:13
Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic Android Resim Efekt Uygulaması

Pixlr O Matic Autodesk Inc. isimli en iyi uygulama geliştiricileri tarafından geliştirilmiş bir resim efekt Android uygulamasıdır. Google Play Store ‘da üzerinde de görüleceği üzere Android uygulamanın hemen yanın da en iyi geliştirici işareti olması da bu uygulamanın kusursuz ve son derece başarılı bir uygulama olduğuna dair ilk güveni vermektedir. Bu Android uygulama sayesinde Android cihazınızı artık bir nevi masaüstü ya da bir dizüstü bilgisayarda Photoshop kullanıyor gibi hissedebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde özel günlerinizde çekmiş olduğunuz resimleri en iyi şekilde ayarlayarak arkadaşlarınıza bir süpriz yapabilir veya kendiniz için yaptığınız resimleri Facebook üstünde profil resmi yaparak tüm arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Pixlr-o-matic uygulaması içerisinde bulunan yüzlerce filtre, yüzlerce çerçeve ve birbirinden farklı efektleri resimlerimize eklememiz için Android cihazımızın galerisini kullanabilir veya o anda çektiğiniz bir fotoğraf üzerinde işlem yapabilirsiniz. Uygulamanın amaçlarından örnek verecek olursak örneğin bir resminiz var ve bunun eskimiş yıllar sonra ortaya çıkmış bir resim haline mi getirmek istiyorsunuz? İşte tam olarak bu Android uygulama sayesin de sadece 2 dakika çektiğiniz ya da daha önceden bulunan resimlerinizle harika çalışmalar ortaya çıkabilirsiniz. Autodesk Inc. adlı en iyi uygulama geliştiricilerin birçok uygulaması gibi Pixlr O Matic’te oldukça yüksek sayıda kullanıcıya ve çok iyi yorumlara sahip bir Android uygulama olup Android cihazlarınızı süsleyebilir. Bu kadar ufak ve basit bir Android uygulamanın resimlerinize neler yaptığını gördüğünüz an sizde çok şaşıracaksınız.

Pixlr-o-matic Android uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. şölende zerrin

  İş hayatında ve özel hayatımda bana oldukça yardımcı olacak uygulamaları sitenizde bulup indirdim. Google Play Store üzerinden uygulamaları arasaydım oldukça uzun sürerdi ancak sitenizde kolayca buldum.

  Cevapla
 2. meryem erdem

  Google Play Store, İngilizce olduğu için Android uygulama arayamıyor ve indiremiyorum. Bu sebeple Türkçe olarak Android uygulama arayabileceğim bir site aradım ve burayı buldum. Teşekkür ederim. Çok kaliteli işler yapıyorsunuz.

  Cevapla
 3. bengi aras

  Google Play Store üzerindeki kimi İngilizce kimide Türkçe ama kısa ve yetersiz açıklamalar yerine buraya uygulama hakkında bu kadar bilgi girmenizden dolayı teşekkür ederim. Böylece işime yarayan uygulamayı daha kolay seçiyorum.

  Cevapla
 4. burasi

  selam bem pixlr-o-matic kullaniyorum internette yayinladigim resmi nasil sile bilirim ???

  Cevapla

Yorum Yap