Android Uygulamalar 6 Haziran 2012, 20:47
Ensonhaber

Ensonhaber Android Haber Uygulaması

En Son Haber Medya Hizmetleri A.Ş Ekibi tarafından geliştirilmiş olan bu Android uygulama sayesinde artık Android telefon ve tabletinizden gündemi en hızlı, en doğru şekilde En Son Haber Android uygulamasıyla takip edebileceksiniz. Uygulama En Son Haber Medya Hizmetleri tarafından En Son Haber Resmi sitesiyle eş zamanlı olarak güncellenerek aynen resmi sitesinde geziniyormuş gibi tüm haberlere ulaşabilirsiniz. Uygulama haberle ilgili bulunan resimleri yada haberin videosunu da sizlerin izlenimine sunmuş durumdadır. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı neredeyse her Android cihazınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama sahip olduğu düşük boyutu sayesinde Android cihazınızın hafızasında ufak bir alan teşkil edecektir. Unutmadan belirtmek isteriz ki uygulamayı devamlı bir şekilde kullanmak için internet bağlantınızın olması gerekmekte.

En Son Haber Android uygulaması sayesin de, gündem,politika,  ekonomi, dünya, 3.Sayfa, iç haber, magazin, sağlık, otomobil, kültür sanat, teknoloji, medya, yaşam, spor, ipucu, biyografi gibi17 farklı kategori de bulunan haberleri okuyabilir, konu ile ilgili resimlere bakabilir ve hatta konu içerisinde bulunan videoları da rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Tarafsız bir şekilde sunulan haberler sayesinde sizlerde günün büyük gelişlerini Ensonhaber Android uygulaması sayesinde rahatlıkla takip edebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. NEDİM MAHMUT ÇAMURDAN

  Bence internette ki en iyi Android uygulama sitesisiniz. Uzun süredir takipçinizim. Bir çok uygulama indirdim. Her gün sık sık güncellemeniz, en ince ayrıntısına kadar açıklamanız gerçekten harika.

  Cevapla
 2. SAMİ IŞIKER

  İnternette gördüğüm bir çok uygulama kısa açıklamalara sahip olduğundan hangisinin ne işe yaradığına bir türlü emin olamıyordum. Sunduğunuz açıklayıcı uygulama tanıtımları ile ihtiyacım olanı kolayca seçiyorum.

  Cevapla
 3. HAYRETTİN SOLMAZ

  Android ile ilgili hemen her şeyi sitenizden öğrendim. Ayrıca bir çok uygulamayı da sayenizde bulup siteden indirdim. Bunlara ek olarak uygulamaların Google Play Store üzerinden indirilmesi daha güvenli oluyor. Hizmetiniz için teşekkür ederim.

  Cevapla

Yorum Yap