Android Oyunlar 5 Haziran 2012, 11:33
The Amazing Spider-Man 3 Android

The Amazing Spider-Man 3 Temmuzda Android’e Geliyor

Gelecek haftalarda vizyona girecek olan The Amazing Spider-Man şimdiden tüm sinema severlerin merakla beklediği bir film durumunda. Tabi bunun en büyük sebebi de film içerisinde kullanılan özel efektler ve yapılan onlarca reklam kampanyası. Marvel’in sunacak olduğu The Amazing Spider-Man filminin Android oyunu ise Marvel ve Gameloft ortaklığı ile Google Play Store üzerinde sunulacak. Filmde olduğu gibi Android oyunu içerisinde de aynı hikayeden yola çıkılacağını düşünmekteyiz. Özel efekt ve ses kalitesi ile kullanıcıların oldukça beğeneceğini düşündüğümüz The Amazing Spider-Man Android oyununun büyük bir ihtimalle ücretiz ve ücretli versiyonu bulunacak. Ücretsiz versiyonununda oyun içi alışveriş ve reklamlar bulunmasını bekliyoruz. Tabi ki bu durumun şimdilik kesinlik kazanmadığını da vurgulamak isteriz.

Oyunun eski serilerinden pek fazla farklı olacağını sanmıyoruz, aynı eski serilerde olduğu gibi insanları korumaktan ibaret olacak. Tabi insanları korurken de yeteneklerinizi geliştirecek ve yeni güçlerinizi keşfedeceksiniz. Google Play Store’a 3 Temmuzda gelmesi beklenen The Amazing Spider-Man 3 oyunu Marvel-Gameloft ortaklığı ile ne kadar başarıya ulaşacağını merakla bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. bilal esin

    çok iyi uygulamalar tanıtıyorsunuz.

    Cevapla
  2. tarık hayriye

    bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

    Cevapla

Yorum Yap