Android Uygulamalar 5 Haziran 2012, 15:03
Sketch n Draw

Sketch n Draw Something Android Resim Uygulaması

Resim yapmak gibi bir hobiniz varsa eğer Mobi Studios’un geliştirmiş olduğu Sketch n Draw Something Android uygulaması sayesinde sınır tanımadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde duygularınızı Android telefon yada tabletinize dokunarak dile getirebilirsiniz. Sketch n Draw Something adlı bu Android uygulama alanın da en iyisi demek sanırım çokta yanlış bir ibare olmasa gerek ki sizde bu Android uygulamayı Android telefonunuza kurduğunuzda bizimle aynı fikirde olduğunuzu düşüneceksiniz. Uygulama içerisinde 16 farklı kullanılabilir yardımcı araç barındırmaktadır, bunlar; Sketch, Eraser, Pencil, Paint, Shaded, Chrome, Fur, Longfur, Web, Squares, Ribbon, Circles, Grid, Slinky, Dashes, Rectangle gibi araçlarla dijital dünya da harika çalışmalar ortaya çıkarmanıza olanak veriyor.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit olup, ana ekran da ilk olarak sizi beyaz bir sayfa karşılıyor. Daha sonra araç seçimi yapabilmek için Android cihazınızın menü tuşuna basarak renk seçimi, araç seçimi, geniş ekran seçeneklerinden birisini seçebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra yeni çalışma sayfası oluşturma butonu, hemen onun altında yine yapmış olduğumuz çalışmayı kaydetmeye yarayan bir araç, eğer daha önce yarım kalan bir çalışmayı tekrar yüklemek isterseniz hemen kaydet butonunun altında yer alan load aracını kullanabilirsiniz.

Sketch n Draw Android uygulamasının en güzel ve kendini farklı kılan özelliği ise Android cihazınızla yaptığınız harika çalışmaları As Postcard, Bluetooth, e-posta, Facebook, Twitter, mesaj yolu ile ve eğer yükleyse WhatsApp adlı uygulama ile sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla yada takipçilerinizle hızlı bir şekilde tek dokunuşla paylaşabilme olanağını da sağlamış. Birçok araç-gereç içerisin de Sketchn Draw Android uygulamasının sistem aylarıyla ilgili değişlilikler yapabilmemiz için ayar menüsü de unutulmamış. Uygulamanın daha sağabileceğimiz birçok özelliği varken öne çıkan bir diğer özelliğinden de bahsetmeden geçmek istemiyorum size. Bu tarz uygulamalar da belki en önemli ve bulunmasını istediğimiz bir diğer özellik ise kullandığımız uygulamanın yaptığımız işlemleri birer basamak ileri (next) ya da yanlış yapılmış işlemi geri almak için geri (redo) özelliğinin olmasıdır ki Sketchn Draw bu özelliğini de kullanıcılarını düşünerek göz önün de bulundurması sonucun da bu özelliğin de uygulama içerisin de yer alması gerçekten uygulama hakkında olumsuz yorumların fazlasıyla önüne geçip eksik bir yönün olmadığını kullanıcılarını göstermiş olarak Android telefonlarımızda ve tabletlerimiz de resim uygulaması adında kullanabileceğimiz en iyi uygulama bize göre şimdilik Sketch n Draw Android uygulamasıdır.

Sketch n Draw Something için hazırlanmış videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Sketch n Draw Something Android uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. dilhan neşe-m

    En favori uygulamalarımdan bir tanesi diyebilirim.Benim için Android cihazlarım da mutlaka olması gereken oldukça yardımcı bir uygulama. Herkese tavsiye ederim.

    Cevapla

Yorum Yap