Android Oyunlar 5 Haziran 2012, 00:51
N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance Android Oyunu

Bu yazımızda sizlere N.O.V.A 3 Near Orbit Vanguard Alliance Android oyununu tanıtacağız. Android tutkunlarının heyecanla beklediği oyun sonunda çıktı ve Google Play Store üzerinde popülerliği hemen kazandı. Nova serisinin Android oyunları kategorisinde şimdiye kadar en popüler oyunlardan olduğunu da belirtmek isteriz. Ama bilmeyenler için söyleyelim, oyun tam anlamıyla sizi büyüleyecek ve bağımlısı yapacak kadar kaliteli görüntü ve özel ses efektlerine sahip. Oyun modu olarak da hem hikaye hem de multiplayer moduna ayarlayarak ister çoklu olarak ister tek olarak oyunun tadını çıkarabiliriz. Hikaye modunda Kal Wardin karakteriyle uzaylılara  karşı çok çekişmeli bir mücade vermekteyiz. Bu mücadelede amacımız istilaya uğramış dünyada uzaylıları yok etmek!

Çoklu oyuncu (multiplayer) modunda ise çok sayıda oyuncu ve oyun tipi ile oyun çok daha üstün özelliklere sahip oluyor. Bunun yanında 6 faklı harita ve geliştirilmiş silahlar ile oyun daha eğlenceli bir hal alıyor. Silah kullanmakla beraber oyuncumuzu güçlendirip tank ve bunun gibi ağır silahlarıda kullanmasını sağlıyoruz. Oyun çoğu kişi tarafından tam not almış ve kullanıcıya sunulduğu günden buyana çok fazla ilgi görmektedir.

Google Play Store üzerinde 6.99$’lık fiyat etiketi ile satışa sunulan N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance gerçekten bu fiyatı rahatlıkla karşılayacak düzeyde bir Android oyunu. Oyunun oynanışı için hazırlanmış olan 2 videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan bağlantı Multiplayer modu için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki bağlantı Nova 3’ün hikaye modu için hazırlanmıştır.

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance Android oyununu Google Play Store üzerinden satın alarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (6)

 1. gökmen asuman

  manyakmış bunlar

  Cevapla
 2. ruhsar çiçek

  tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

  Cevapla
 3. vasfi tayfur

  deneyeceğim

  Cevapla
 4. günce erendiz

  Güzel bir oyun oynuyorum ben …

  Cevapla
 5. selçuk sümer

  iyiki varsın android. helal olsun google. müthiş hizmetleri var.

  Cevapla
 6. esra aldemir

  çok iyi oyun

  Cevapla

Yorum Yap