Android Uygulamalar 4 Haziran 2012, 11:37
TouchPal Contacts

TouchPal Contacts Android Haberleşme Uygulaması

TouchPal Contacts, TocuhPal Keyboard Android uygulamasının da geliştiricisi olan CooTek Android uygulama geliştiricileri tarafından geliştirilmiş ve diğer uygulamaları büyük beğenir kazanmış bir uygulamadır. TouchPal Contacts kişi listesi ve numara çeviricisiyle oldukça güçlü ve akıllı bir Android uygulamadır. TouchPal Contacts uygulaması içerisinde onlarca özellik bulunmaktadır. Lakin bu yazımızda o kadar özelliği belirtemeyeceğimiz için sizler için en önemlilerini seçmiş bulunmaktayız. Uygulamanın en büyük özelliklerinden birisi istediğiniz numaraya kısa yol atayarak, istediğiniz numaraya uzun basarak, belirlediğiniz kişiyi anında arayabilme, favori listenizi oluşturabilme özelliğidir. Bunun yanı sıra eğer isterseniz kara liste oluşturabilir ve istenmediğiniz numaralar tarafından yerli yersiz çağrılardan kurtulabilme özelliğidir. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan TouchPal Contacts kullanım kolaylığı sayesinde birçok Android kullanıcısı tarafından beğeniyle kullanılmaktadır.

TouchPal Contacts Android uygulamasının diğer bir özelliği de örneğin sabit bir numaradan aranıyorsunuz, arandığınız numaranın hangi şehre yada ülkeye ait olduğunu anında size bildirmesi uygulamanın en ön plana çıkan birkaç özelliğinden sadece birisi diyebiliriz aslında. TouchPal Contacts Android uygulaması sayesinde Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine bağlanıp arkadaşlarınızın bilgileri güncelleyerek profil resimlerine kadar bir çok bilgisine TouchPal Contacts sayesinde ulaşabiliyoruz. Uygulamanın bir diğer özelliklerinden birisi olan aramak istediğiniz numarayı yazarken uygulamanın numarayı otomatik olarak ayırması yani ( 0500-000-00 00) şeklinde göstermesi de sizin numarayı okumanızı daha da kolaylaştırmış oluyor. Uygulama içerisin de oldukça hızlı bir arama yaparak aramak istediğiniz kişileri saniyeler içerisin de bulabilir ve hemen arayabilirsiniz. Uygulamanın ayar menüsünden ayarlayarak belirlediğiniz bir mesajı, telefonunuz çalıyor ve siz meşgule bıraktığınız an önceden belirlediğiniz mesaj sizi arayan kişiye anında kısa mesaj olarak iletiliyor. Bu sayede karşı tarafın sizi yanlış almasını ve onlara kısa da olsa durumunuzu izza edebilme olanağı da veriyor olması bu uygulamayı CooTek geliştiricilerinin diğer uygulamaları gibi kullanışlı ve başarılı bir Android uygulama olarak Android tablet ve telefonlarınız da yerini alıyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan TouchPal Contacts Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap