Android Uygulamalar 4 Haziran 2012, 21:32
AndroTurk Radyo

AndroTurk Radyo, Android Radyo Uygulaması

AndroTurk Radyo uygulamasının adından anlaşılacağı üzere, AndroTurk Android uygulama geliştiricileri tarafından hazırlanmış oldukça başarılı ve gayet kullanışlı bir canlı radyo dinleme uygulamasıdır. Uygulama internet tabanlı bir radyo dinleme uygulaması olup kesintisiz ve canlı, kaliteli ses ile size eviniz de, ofisiniz de, otobüste ya da arabanız da kısacası kablosuz ağ yada Android cihazınızın internet paketi sayesinde her nokta da istediğiniz radyoyu istediğiniz an kesintisiz dinleyebilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan AndroTurk Radyo uygulaması küçük boyutu sayesinde Android telefonumuzun hafızasında ufak bir alan kaplamaktadır. Ayrıca uygulama birçok Android telefonda rahatlıkla çalışabilecek kadar düşük RAM tüketimine sahiptir.

AndroTurk Radyo uygulaması içerisinde 200’den fazla radyo bulunmaktadır. Ayrıca uygulama içerisinde illere göre de radyo listesi bulunmaktadır.  AndroTurk Radyo uygulaması içerisinde isterseniz favori radyo listenizi de rahatlıkla oluşturabiliyorsunuz. Tabi bu listeye istediğiniz zaman ekleme çıkarma da yapabilmektesiniz. AndroTurk Radyo Android radyo uygulamasını indirmeden, hangi radyo programlarının olduğunu merak edenler için öne çıkan birkaç radyo programını da yazarak sizi daha iyi yönlendirmiş olalım.

AndroTurk Radyo Android uygulaması içerisin de ilk olarak 12 kategori den oluşmuş bir listeyle karşılaşıyoruz ve bunlar;

 • Haber & Spor
 • Karma
 • Rock & Hit
 • Pop
 • Rap
 • Halk Müzikleri
 • Nostalji
 • Slow
 • Dini
 • Arabesk
 • Yabancı
 • Yerel olarak listelenmiştir.

Bunların için den örnek vericek olur sakta; Ntv Radyo, Lig Radyo, Radyo Galatasaray, Alem FM, Kral FM, Dünya Radyo, Best FM, Radyo Eksen, Radyo 7,Polis Radyosu, Rock FM, Hit FM, Rock City FM, Max Jazz FM, İstanbul FM, Kral Pop, Power Türk, Radyo Pop, Radyo D, Radyo Tatlıses, Anadolu FM, Seymen FM, Akdeniz FM, Aktif Radyo, Radyo Ses, Aşk FM, Slow Turk, Slow Time, Love Türk, Akra FM, Radyo 15, Radyo İslam, Radyo Cihan, Seyr FM, Burç FM, Asya FM,1001 FM, Damar FM, Radyo 2000,Park FM, Number 1, Power FM, Metro FM, Funky House, Radyo Fenomen, Radyo Twitter vs. gibi daha sayamadığımız yüzlerce radyo kanalı bulunmaktadır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan AndroTurk Radyo Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. verdinaz alaaddin

  Herkesin vazgeçilmez bir Android uygulaması oluyor. Size garip gelebilir ancak bu uygulama da benim vazgeçilmezlerimden bir tanesi.

  Cevapla
 2. kumsal aziz

  Android işletim sistemine sahip ilk telefonumu aldım. Başlarda biraz yadırgamıştım ancak uygulamaları keşfettikçe sevmeye başladım.

  Cevapla
 3. zaman çisil

  Benzer bir çok uygulamalayı indirdim ancak içlerinde en iyisinin bu olduğuna karar verdim. Sahip olduğu bir çok özellik ile benzer uygulamalardan çok daha fonksiyonel.

  Cevapla

Yorum Yap