Android Uygulamalar 3 Haziran 2012, 13:17
Easy Mp3 Downloader

Easy Mp3 Downloader Android MP3 indirme Uygulaması

Bu yazımızda sizlere Sorco Limited Corp uygulama geliştiricileri tarafından hazırlanmış olan Mp3 indirme uygulamasını tanıtacağız. Uygulamanın kaliteli olmasını en büyük sebebi, aynı kategoride bulunan uygulamalardan daha hızlı ve daha kullanışlı olmasındır. Easy Mp3 Downloader uygulaması sayesinde artık Android telefonunuza istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz türde müzikler sadece parmaklarınız uçunda olmuş oluyor. Ayrıca uygulama ister direk indirme isterseniz de o an dinleme olanağı ile de yanlış müzik yada reklamlı yada reklamsız olduğunu dinleyip sonra indirmeniz de olanak sağlaması oldukça bizim yararımıza olmuş. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Easy Mp3 Downloader Android uygulamasının yaptığı bu işlemin de yasa dışı bir işlem olduğunu da sizlere önemle belirtmek isteriz.

Easy Mp3 Downloader Android uygulaması sayesinde bulduğumuz bir şarkıyı indirmeden de direk Facebook, Twitter yada SMS gibi şekillerde paylaşma olanağı da tanımış bulunuyor. Easy Mp3 Downloader uygulamasında  son zamanlarda oluşan indirme sorunundan dolayı Set DNS isimli Google Play Store’da bulunan ve ücretsiz olarak sunulan uygulamayı indirip kurmak gerekiyor. Sizler için Set DNS adlı Android uygulamayı bir sonra ki yazımız da tanıtacağız.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Easy Mp3 Downloader Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (10)

 1. kazım ardıç

  Google Play Store linkler ile verdiğiniz Türkçe açıklamalardan dolayı teşekkür ederim. Sayenizde işime yarayan bir çok Android uygulamasına erişebildim ve işimi kolayca hallettim.

  Cevapla
 2. ilkbahar alpaslan

  Gördüğüm en geniş Android uygulama arşivi bu sitede. Hem geniş hemde ayrıntılı açıklaması olan uygulama sayfanız sayesinde ihtiyacım olan her şeyi kolayca bulabiliyorum.

  Cevapla
 3. ülgen oğuz

  Google Play Store, İngilizce olduğu için Android uygulama arayamıyor ve indiremiyorum. Bu sebeple Türkçe olarak Android uygulama arayabileceğim bir site aradım ve burayı buldum. Teşekkür ederim. Çok kaliteli işler yapıyorsunuz.

  Cevapla
 4. aldemir gökmen

  Uygulamayı bir türlü kuramadım. Android platformunda yeniyim ancak ne yaptıysam yapayım hata ile karşılaşıyorum. Yarın bilen bir arkadaşımla tekrar deneyeceğim.

  Cevapla
 5. laz ilkbahar

  Uygulama yazılandan çok daha gelişmiş özelliklere ve kullanım kolaylığına sahip. Bezer bir kaç uygulama daha denedim ancak bu uygulama en iyisi. Yada alıştığım için bana öyle geliyor olabilir ancak gayet memnunum.

  Cevapla
 6. ferhat sezai

  Andorid işletim sistemi kullanmayan kişileri anlamıyorum. Geniş Android uygulama marketine sahip ve ücretsiz. Bir uygulama olmazsa diğeri ile kullanıcıların sorununu çözen harika bir platform. Daha iyi bir mobil işletim sistemi olduğunu sanmıyorum.

  Cevapla
 7. berfu şermin

  Android tabletime kurmaya çalıştığımda hata ile karşılaşmıştım. Silip tekrar yükledim yine hata verdi. Neden kaynaklandığını anlayamadım. Sorun ne acaba çözemedim bende aynı işi yapan farklı bir uygulama kurdum.

  Cevapla
 8. uygur töz

  Popüler uygulamaları bile indirken tereddüt ediyordum çünkü hakkında yeterli açıklama verilmiyordu. İndirince beklediğimden farklı çıkınca hayal kırıklığına uğruyordum ancak bu sitenizdeki ayrıntılı Android uygulama açıklamaları sayesinde artık bu sorunu yaşamıyorum.

  Cevapla
 9. ibrahim ören

  Google Play Store linkler ile verdiğiniz Türkçe açıklamalardan dolayı teşekkür ederim. Sayenizde işime yarayan bir çok Android uygulamasına erişebildim ve işimi kolayca hallettim.

  Cevapla
 10. bilget seven

  Uygulamaya zamanla alışıyorsunuz ve bir süre sonra vazgeçilmeziniz oluyor. Şuana kadar benim ihtiyaç duyduklarımı karşıladı bundan fazlasına ihtiyacım hiç olmadı bu sebeple benim için gayet iyi bir uygulama indirmenizi öneririm.

  Cevapla

Yorum Yap