Android Uygulamalar 2 Haziran 2012, 22:41
TRT Televizyon Android

TRT Televizyon Android TRT TV-Radyo Uygulaması

Ülkemizin ilk televizyon kanalı olan TRT’yi Android uygulamalarımızda görmenin zamanı çoktan gelmişti. Sanıyoruz ki TRT çalışanları da bizimle aynı düşünceye sahip oldular ve Android platformu için TRT Televizyon isimli Android uygulamayı geliştirdiler. Canlı TV seçeneği sayesinde her an TRT kanalları bu uygulama ile yanı başınızda olacak. Tabi ki uygulama içerisinde sadece TV kanalları bulunuyor, TRT’nin sunmuş olduğu her hizmet bu uygulama içerisinde yer alıyor. Sade ve kolay anlaşılır tasarımın yanında TRT Televizyon uygulaması içerisinde TRT’de yayınlanmış olan dizilerin eski bölümlerini de rahatlıkla izleyebilirsiniz. Beklediğiniz bir dizinin veya filmin yayın saati geldiğinde sizleri uyaran bir yapıya da sahip olan TRT Televizyon uygulaması içerisinde yayın akışını da rahatlıkla inceleyebileceğiniz sadece bir bölüm de bulunmaktadır.

Google Play Store üzerinde bulunan TRT Televizyon uygulaması hakkında verilen açıklamalar:

Mobil cihazlar için geliştirilen TRT Televizyon uygulaması sayesinde sevdiğiniz hiçbir programı, diziyi ve filmi kaçırmayacaksınız.

Öne Çıkan Özellikler:

• Tüm TRT Televizyonları
• Tüm TRT Radyoları
• Sade ve Kolay Anlaşılır Tasarım
• Kullanışlı Menüler
• Yayın Tanıtımları
• Sevilen TRT Programları
• TRT Dizilerinin Önceki Bölümleri
• TRT HD
• Yayın Saati Hatırlatma
• Yayın Akışları
• Favori Kanallar Listesi

Bu uygulama, cihazınızı TRT kanallarını canlı olarak izleyebileceğiniz mobil bir TV’ye dönüştürür. Üstelik sadece yayınlara ulaşmakla kalmaz, programların içeriklerini görmenizi ve yayın akışını güncel olarak takip etmenizi sağlar. Dinle-İzle bölümünde istediğiniz bir dizi veya programı seyredebilir, kaçırmak istemediğiniz programlar için hatırlatma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca TRT’nin tüm radyo kanallarına ulaşabilir, dilediğiniz kanalları favorilerinize ekleyerek daha sonra kolaylıkla ilgili yayınlara ulaşabilirsiniz.

Cebinizde TRT uygulaması varsa, nerede olursanız olun TRT yayınları sizinle olacak.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan TRT Televizyon Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. rana atabek

  Uygulamayı bir türlü kuramadım. Android platformunda yeniyim ancak ne yaptıysam yapayım hata ile karşılaşıyorum. Yarın bilen bir arkadaşımla tekrar deneyeceğim.

  Cevapla
 2. verim pervin

  En favori uygulamalarımdan bir tanesi diyebilirim.Benim için Android cihazlarım da mutlaka olması gereken oldukça yardımcı bir uygulama. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 3. şayeste mete

  Sık sık güncellediğiniz Anroid uygulamalar sunan siteniz üzerinden uzun süredir aradığım uygulamaları buldum. Bundan sonra sık sık ziyaret edeceğim.

  Cevapla

Yorum Yap