Android Uygulamalar 2 Haziran 2012, 14:32
Slider Box Widgets Android-1

Slider Box Widgets Android Widgets Düzenleme Uygulaması

Android telefonunuzun sahip olduğu ana ekranda bulunan kısa yollardan sıkıldıysanız veya daha fazlası olsun istiyorsanız, sizlere tanıtacağımız Slider Box Widgets Android uygulaması tam size göre. Slider Box Widgets, ana ekran üzerinde uygulamalarınızı, web kısayollarınızı, oyunlarınızı ve resimlerinizi gruplandırıp organize etmenizi sağlar.  Ayrıca bir pano ile gruplandırdığınız içeriklerinize hızlı bir şekilde kolayca ulaşabilmenizi sağlar. Sitemizin ziyaretcilerinden olan Yasin EFE arkadaşımız tarafından geliştirilmiş bu uygulama zengin özellikleri bakımından Türk geliştiricilerin geliştirmiş olduğu en iyi uygulamalardan birisidir.

Slider Box Widgets uygulaması aşağıdaki özellikleri sunar :

 • İçerikleri kolay bir şekilde organize etme.
 • Ana ekranınızı daha etkin kullanma ve daha fazla boş alan sağlama.
 • İçeriklerinize kolayca ulaşabilmenizi sağlayacak bir pano
 • Esnek konfigurasyon seçenekleri ile widget larınızı kişiselleştirebilme
 • Bir çok yerleşim ve widget boyut seçenekleri sağlar.
 • Bir çok stil, renk, ikon ve saydamlık seçenekleri sağlar.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Slider Box Widgets Android uygulaması için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.


Slider Box Widgets küçük boyutu sayesinde Android telefonunuzda az yer kaplar ve düşük RAM tüketimi sayesinde telefonunuzda donma, takılma gibi bir soruna yol açmaz. Başta da bahsettiğimiz gibi Türk geliştiricinin geliştirmiş olduğu Slider Box Widgets uygulamasını sizlerin de desteği ile daha iyi yerlere gelmesini sağlayabiliriz. Slider Box Widgets Android uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. erhan

  selam slider box w çalışmanız çok güzel tebrik ederim çok uzun aramalar sonucu buldum ama bir şey eksik….ben slider box widget içine aldığım yanı guruplandırdığım uygulamanın kısa yolunun (uygulama ikonunun) ana menuden kalkmasını istiyorum ana menu içine girdiğimde gurupların isimlerini görmek istiyorum ana sayfamda değil menü ekranında gurup isimlerini görmek istiyorum…..
  çalışmalarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar

  Cevapla
 2. özde rengin

  sitenizi bu yüzden çok beğeniyorum.

  Cevapla
 3. buket sanal

  Bu güne kadar iPhone kullanıyordum. Keşke Androidli bir telefona daha önce geçseydim. Muhteşem bir özgürlük var. Ve her baktığımda iPhone göre daha fazla yeni uygulama çıkıyor. Ayrıca uygulamarın sık sık kendini geliştirmesi de cabası.

  Cevapla
 4. baypars zeren

  Şuana kadar karşılaştığım en ayrıntılı Android uygulama sitesi diyebilirim. Uygulamalar en ince ayrıntısına kadar tanıtılmış. Telefonumdaki bir çok uygulamayı sitenizden indirdim.

  Cevapla
 5. dalay türkuvaz

  Uyulamayı ilk indirdiğimde hata verdi bir türlü çalışmadı ancak silip tekrar Google Play Store üzerinden yükleyince çalıştı. Gerçekten güzel bir uygulama baya işime yarardı diyebilirim.

  Cevapla

Yorum Yap