Android Oyunlar 2 Haziran 2012, 01:57
Dr. Parking 2 Android

Dr. Parking 2 Android Araba Park Etme Oyunu

Bu yazımızda sizlere yine çok eğlenceli bir araba oyunu olan Dr. Parking 2′yi tanıtacağız. Boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirmek için ideal bir oyun olan Dr. Parking 2’yi bizim sevdiğimiz kadar sizlerinde çok seveceğinden eminiz. Oyun, arabanızı en iyi şekilde park ederek ödül kazanmak üzerine kurulmuş. Tabi ki oyunda ilk seviyelerde park işlemi kolay olsa da ileri ki bölümlerde bu işlem hiçte o kadar kolay olmuyor ve iyice düşünmenizi gerekitiriyor. Park etme konusunda bulunan birçok Android oyunu içerisinde Dr. Parking 2 diğer oyunların içinde en iyisi olarak gösteriliyor. Dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu olarak çalışan oyunda görevleri yerine getirmek için ekrandaki simgelerden yararlanılıyor.

Oyun sadece bir arabayı park etmek ile sınırlı kalmıyor, otobüs, kamyonet gibi araçlarıda park etmek için oyun içi görevler alıyorsunuz. Verilen aracı kusursuz bir biçimde yani kaza yapmadan park etmeniz halinde yüksek puan kazanacaksınız. Bölüm ilerledikçe daha da zorlu bir hale gelecek oyun daha eğlenceli bir hal alacak ve daha çok zaman geçireceksiniz. Bu oyunun en önemli özelliklerinden biride yarışacağınız etabı kendiniz dizayn edip nasıl istiyorsanız ona göre hareket edebilirsiniz. Bu özellikte oyunu daha da çekici bir hale sokuyor. Oyun gerçekten çok eğlenceli, keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Dr. Parking 2 Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Dr. Parking 2 Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Android oyunlardan birisidir. Grafik bakımından orta seviye sayılabilecek Dr. Parking 2 küçük boyutu sayesinde de birçok Android telefonlarda rahatlıkla çalışabilmektedir. Dr. Parking 2 Android oyun indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (8)

 1. akgün ilbay

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 2. ışılay mehtap

  İşime çok yarayacak teşekkür ederim

  Cevapla
 3. füsun lacin

  google play linkli mi acaba bunlar

  Cevapla
 4. aygün azra

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla
 5. altay atasoy

  iyi oyunlarmış

  Cevapla
 6. birsen harun

  Androidin hızına yetişemiyoruz artık

  Cevapla
 7. özden birce

  Bu android gerçekten yeni bi çağ açtı , site yönetimine böyle kaliteli konular paylaştıgın için teşekkür ederim.

  Cevapla
 8. kağan öykü

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla

Yorum Yap