Android Oyunlar 1 Haziran 2012, 15:16
Air Contol Lite android

Air Contol Lite Android Uçak Kullanma Oyunu

Bu yazımızda sizlere mükemmel bir Android oyunu olan Air Contol Lite’ı tanıtacağız. Oyun oldukça eğlenceli ve boş zamanlarınızda sizi kendine bağlayacak tipten bir Android oyunudur.  Grafik ve ses özellikleri bakımından da çok ilgi çekici olan bu oyunu eminim ki sizde çok seveceksiniz. Air Contol Lite Android oyununda amacınız, oyun içerisinde bulunan hava alanına uçağı veya helikopteri indirip, kaldırmanız gerekiyor. Tabi bu işlem oyunun ilk etaplarda sizlere kolay gelse de ilerleyen bölümlerde oldukça zorlayıcı seviyelere gelebiliyor. Dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu olarak çalışabilen Air Contol Lite Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretli ve ücretsiz olarak sunulan 2 sürümden oluşuyor. Ücretsiz sürümde birbirinden farklı onlarca bölüm bulunmaktadır.

Oyun içerisinde bulunan birden çok uçağın gidiş-geliş yönlerini ayarlamalı ve birbirlerine çarpmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer herhangi bir şekilde uçakların birbirine çarpmasını sağlarsanız oyunu kaybettiniz demektir. Bu sebepten dolayı bölümü oynamadan önce kafanıza hemen o bölüm için küçük bir plan yapmanızı öneririz. Uçak ve helikopterlerin gidecekleri yönlerini belirlemek için ekranın üstünde gideceği yeri çizmemiz yeterli olacaktır. Dokunmatik ekranın hassasiyeti ile tam uyumlu olarak çalışan Air Contol Lite çizmiş olduğunuz yerden uçakları ve helikopterleri kendisi yönlendirecektir. Boş zamanlarınızda keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak Air Contol Lite Android oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

3.5MB boyutunda Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Air Contol Lite orta seviye Android telefonlarda rahatlıkla çalışabilmektedir. Lakin oyunu en iyi şekilde oynamanız için telefonunuzun dokunmatik ekranının çok hassas olması gerekmektedir. Air Contol Lite Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. simge imran

    manyakmış bunlar

    Cevapla
  2. hayal gökben

    çok iyi uygulamalar tanıtıyorsunuz.

    Cevapla

Yorum Yap