Samsung Galaxy Ace DUO’nun Özellikleri

Samsung’un ülkemiz pazarında en çok tutulan modellerinden birisi olan Galaxy Ace’ın yeni sürümleri kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sizlere Galaxy Ace 2 haberini vermiştik. Bu yazımızda da Galaxy Ace’ın çift SIM kart özelliğine sahip Galaxy Ace DUO modelinden bahsedeceğiz. Android işletim sistemine sahip çift SIM kartlı telefonların çok az bulunması dolayısıyla iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşacağını düşündüğümüz Galaxy Ace DUO 823 MHz’lik işlemciden güç alıyor. 3.5-inç ekran ile kullanıcılara kavuşacak olan Samsung’un yeni akıllısın diğer özelliklerine de kısaca göz atalım.

Samsung Galaxy Ace DUO’nun Özellikleri:

 • 823MHz hızında tek çekirdekli işlemci
 • Android 2.3 işletim sistemi
 • TouchWiz arayüz
 • 512 MB RAM
 • 3.5-inç HVGA LCD ekran
 • 5MP  arka kamera
 • 3GB dahili hafıza
 • MicroSD kart desteği ile +32GB’a kadar destekleme
 • Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 3.0 ve microUSB portu
 • 1300mAh batarya
 • 112.74 x 61.5 x 11.5 mm boyutlarında ve 122 gram ağırlığında

Samsung’un Galaxy Ace modellinin ülkemizde iyi bir satış kitlesine sahip olduğunu düşünürsek bu modelin de ülkemiz pazarına kısa sürede girmesini bekliyoruz. İlk olarak Avrupa ve Rusya’da satışa sunulmasını beklediğimiz bu modelin Haziran ayında çıkmasını bekliyoruz, fakat fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 06 Ocak 2013, 12:15

  Bence 823 mhz işlemciyle hiç bir işe yaramaz,ace 2 deki gibi çift çekirdeki işlemci olsaydı alınırdı.ace de ki bu zayıf işlemciyle sık sık donma ve yavaşlama yaşar.bende ace vardı reklamlara aldanıp aldım ,yavaşlığını görünce değiştirmek zorunda kaldım.biraz daha bekleyip çift hatlı bir telefon hızlı bir telefon çıkarsa o alınmalı.

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.