Quickoffice Pro: Olmazsa Olmaz Android Ofis Uygulaması

Quickoffice Pro Microsoft Office ‘in Android’e uyarlanmış harika bir uyarlamasıdır. Uygulama size sunum, yazı veya tablo oluşturma, okuma ve değiştirme imkânı sunuyor. Bunlara ek olarak pdf dosyalarını da açabiliyor. Yenilikçi özelliğiyle bir sürü yeni özellik beraberinde getiriyor. Eğer bu tür dosyalara zaman harcıyorsanız Quickoffice Pro sizin için biçilmiş kaftan. Quickoffice Pro Android uygulaması hakkında daha fazla detay öğrenmek ve uygulamayı indirmek için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Quickoffice Pro devasa gücü ve yenilikleriyle Microsoft ürünleri arasındaki yerini aldı. Word, Excel ve Powerpoint dosya türlerinin bu derece yaygın olması Android için bir uygulama gerektirdi. Quickoffice Pro ise buna en güzel çözüm olarak duruyor.  Uygulamaya rakip olarak DocumentsToGo ve Google Docs görünse de Quickoffice Pro bunların bayağı önünde.

Uygulamanın albenisini arttıran en önemli özellikler ise tabii ki de fonksiyonların karışımları ve yenilikçiliği. Arayüz bilgisayarın karışık ofis araçlarını dokunmatik ekrana mükemmel bir şekilde aktarmış. Özellikler hiç bir şey kaybetmediği gibi kullanım açısından da basitleştirilmiş.

Quickoffice Pro ile 3 çeşit dosya oluşturabilirsiniz; sunum, yazı veya tablo. Bu uygulama içi modüllerin adları ise; Quickword, Quicksheet ve Quickpoint. Bunlara ek olarak Quickpdf de pdf dosyalarını görüntülemenizi sağlıyor. Quickoffice Pro ‘nun bir diğer güzel özelliği ise dosyanın oluşturulduğu ofis sürümüne bakmaksızın açabilmesi. Ayrıca bu sürümlere göre dosya oluşturabiliyor. Uyumluluk sorunu için ideal bir çözüm gibi görünüyor…

Bir diğer harikulade yenilik ise istediğiniz kadar bulut(cloud) tabanlı depolama sistemlerine ulaşabilmeniz. Yani internette bulunan Google Docs, Dropbox, Box, Evernote, catch, SugarSync, Huddle, Egnyte ve Mobileme hesaplarınıza sorunsuzca ulaşabiliyorsunuz.

Fakat… Gel gör ki Quickoffice Pro Android uygulaması şuan 19.99 dolardan satışta. Bu miktar birçok uygulamanın fiyatından çok çok daha fazla. Google Docs çok daha az özellik bulundurmasına karşın tamamen ücretsiz. Cebinize daha uygun. 19.99$ bir uygulamaya verilecek paranın çok üstünde olduğu için Google Docs ile idare edebilirsiniz. Ya da 7 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Artıları:

 • Powerpoint, Word ve Excel dosyası oluşturabilmek.
 • Zengin ve yenilikçi Arayüz.
 • Ofis dosyalarını açabilmesi.
 • Çeşitli ofis sürümlerine göre dosya oluşturmak.
 • Bulut tabanlı depolama araçlarına kolay erişim.

Eksileri:

 • Cebi yakıyor ancak bu tür dosyaları kullanmak zorunda olanlar için gözden çıkarılabilir bir fiyat.

Quickoffice Pro Android uygulaması için hazırlanmış videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Quickoffice Pro Android uygulamasıGoogle Play Storeüzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 21 Kasım 2012, 09:07

  Bu Android uygulama gerçekten çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Arkadaşların indirmesini öneririm muhteşem bir şey. Böyle bir uygulama olduğu bilsem bu güne kadar hiç uğraşmazdım.

  Cevapla
 2. 21 Kasım 2012, 09:06

  İş hayatında ve özel hayatımda bana oldukça yardımcı olacak uygulamaları sitenizde bulup indirdim. Google Play Store üzerinden uygulamaları arasaydım oldukça uzun sürerdi ancak sitenizde kolayca buldum.

  Cevapla
 3. 02 Kasım 2012, 07:23

  Google Play Store üzerinden indiriyor olsam da bazı uygulamalar ya hiç çalışmıyor yada hata veriyor bunun sebebini bir türlü anlayamadım. Sürümler uyumlu ancak nedense olmuyor.

  Cevapla
 4. 02 Kasım 2012, 06:59

  Sık sık güncellediğiniz Anroid uygulamalar sunan siteniz üzerinden uzun süredir aradığım uygulamaları buldum. Bundan sonra sık sık ziyaret edeceğim.

  Cevapla
 5. 31 Ekim 2012, 00:37

  Paylaştığınız Android uygulamalar sayesinde ihtiyacım olan bir çok uygulamayı buldum. Bunlar sayesinde işimde kolaylaştığı gibi normal hayatımda da büyük kolaylıklar oldu.

  Cevapla
 6. 31 Ekim 2012, 00:29

  Diğer Android marketlerde kısa açıklamalar ile verilen indirme linklerini pek kullanmak istemiyorum. Çünkü hep beklediğimden farklı birşey çıkıyor. Ama sizin sitenizde ayrıntılı olarak neler yapabildiği yazan uygulamalar ile bu sorunu çözdüm. Artık cihazım daha fazla özelliğe sahip.

  Cevapla
 7. 24 Ekim 2012, 14:18

  Google Play Store üzerinden tüm uygulamalara erişebilsem de farklı bir dilde ve kısa açıklamalara sahip olduğu için aradığım Android uygulama olup olmadığından şüpheleniyorum. Sayenizde ayrıntılarını okuyarak rahatlıkla indirebiliyorum.

  Cevapla
 8. 26 Nisan 2012, 00:04

  Muzik tanima uygulamasi nekadar hos ve ilginc.Sanirim.gakaxyciler bundan hayki memnun.kalacak.

  Cevapla
 9. 22 Nisan 2012, 11:36

  tanıttığınız uygulamaları çok beğeniyorum.

  Cevapla
 10. 21 Nisan 2012, 21:37

  tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.