Ninja Chicken Android Oyunu

Google Play Store üzerinde en çok indirilen ve ücretsiz sunulan Android oyunlarından birisi olan Ninja Chicken oyununu sizlere tanıtacağız. Oyunun genel olarak hikayesi, bir tavuğun kendini ninja sanmasından ibarettir. Tabi ki kendini ninja sanan bu tavuğun yaşayacağı birçok maceraya sizlerde ortak olabilirsiniz. Ninja Chicken Android oyunu sayesinde macera dolu etapları zevkle oynayacak ve kendinizi bu macera içerisine sürükleyeceksiniz.

Renkli grafikleri sayesinde sizlere kendisine bağlayan Ninja Chicken ile aksiyonlarla dolu 30 etaptan oluşan bölümleri geçmeniz gerekiyor. Tabi ki etapları ilerledikçe görevlerin zorlaştığını belirmek isteriz. Sizlerde Android telefonunuzdan veya tabletinizden tavuğun bu ninja macerasında yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca Ninja Chicken Android oyununun birçok Android telefonda rahatlıkla çalıştığını belirtmek isteriz. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunulan Ninja Chicken oyunu sahip olduğunuz Android cihazlarına göre indirmede farklı boyutlar gösterebilir. Ayrıca Ninja Chicken oyununun Google Play Store üzerinden 37.977 oylamadan ortalama 4.6 gibi yüksel bir derece aldığını da sizlere belirtmek isteriz.

Ninja Chicken Android Oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Ninja Chicken Android Oyunu sayesinde keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 25 Ağustos 2012, 22:49

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 2. 25 Ağustos 2012, 22:14

  benim telefon bu oyunu kaldırmadı :)

  Cevapla
 3. 10 Haziran 2012, 04:50

  Bilgilendirme İçin Teşekkürler Şuanda alanında 1 numaralı site başarılanın devamını diliyorum

  Cevapla
 4. 08 Haziran 2012, 04:00

  çok iyi oyun

  Cevapla
 5. 07 Haziran 2012, 07:51

  bunu arıyordum

  Cevapla
 6. 04 Haziran 2012, 06:31

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 7. 29 Mart 2012, 21:21

  Android hakkında aradığım herşeyi sizde bulabiliyorum

  Cevapla
 8. 29 Mart 2012, 20:30

  gene muhteşem olmuş

  Cevapla
 9. 26 Mart 2012, 08:44

  tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

  Cevapla
 10. 26 Mart 2012, 08:15

  bu tanıttığınız oyunlar görünüşe bakılırsa çok iyi olsa gerek.

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.