Android Oyunlar 31 Mart 2012, 09:37
six-guns1

Six-Guns Android Oyunu

Google Play Store üzeride en çok beğenilen Android oyunlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu gün sizlere tanıtacağımız Android oyunu olan Six-Guns, muhteşem grafikleri ile sizi çok etkileyecek. Ücretsiz olarak sunulan Six-Guns’da vahşi batının tüm deneyimini yaşayacaksınız. Kovboylar, haydutlar ve daha fazlası ile dolu vahşi batıyı Six-Guns Android oyunu ile keşfedebilirsiniz. Six-Guns Android oyununu içerisinde bulunan 40 görevin üstünden gelmeniz gerekiyor. Tabi bu hiçte kolay bir iş değil.

Six-Guns’da oyun karakterimiz olan Buck Crosshaw, ölümü hak etmeyen hiçbir insanı öldürmeyen birisiydi. Fakat şimdi Buck Crosshaw Arizona’dan kaçan bir kanun kaçağı. Buck Crosshaw Arizona’dan kaçarak kendi sahte ölümünü düzenlemek ve bu sayede üzerindeki cezalardan kurtulmayı düşünmekte. Tabi ki bu düşünüldüğü kadar kolay değil.

Arizona ve Oregon’da geçen oyunumuzda öldür yada öl seçenekleri arasında yaşamamız gerekiyor. Tabi ki ölmemek içinde önümüze çıkan düşmanlarımızı hızlı bir şekilde yok etmemiz gerekmekte. Her zaman tek bir düşman ile karşılaşmayacağımızı da unutmamalısınız. Bu konuda bize en çok yardım edecek yardımcılarımız mühimmatlar. Oyun içerisinde bulunan 8 farklı at, 19 silah, çok sayıda kıyafet ve diğer eşyalarımız sayesinde en zor görevlerin üstesinden rahatlıkla gelebiliyoruz. Bu mühimmatlara sahip olabilmek için altına ihtiyacımız var. Altını kazanmak için ise soyguncuları veya daha farklı düşmanlarımızı yok etmemiz gerekiyor.

Çok iyi bir kurguya sahip olan Six-Guns Android oyunu, sizleri gizemli ve mücadelelerle dolu dünyasına hapsedecek. Bu gizemlerle dolu dünyada haydutları, vampirleri ve daha birçok doğa üstü düşmanları yok etmelisiniz. Six-Guns Android oyununu ücretsiz indirerek sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden oynayabilme hakkına sahipsiniz.

Sizlerde Google Play Store üzerinde en çok indirilen Android oyunlardan birisi olan Six-Guns Android oyununu denemek isterseniz bu linki kullanarak indirebilirsiniz. Six-Guns Android oyununun macera dolu ortamına kendinizi kaptıracak, bu mücadelelerin hiç bitmesini istemeyeceksiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (7)

 1. özgenç sencer

  tanıttığınız Android oyunları çok beğeniyorum

  Cevapla
 2. hoşseda falih

  Güzel bir oyun oynuyorum ben …

  Cevapla
 3. algın öncel

  bunu arıyordum.

  Cevapla
 4. ılgım semih

  android’i seviyorum

  Cevapla
 5. ülküm ferzin

  deneyeceğim

  Cevapla
 6. hıncal bartu

  gerçekten iyimiş

  Cevapla
 7. kdas

  bu oyun apple store oyunu play store değil

  Cevapla

Yorum Yap