Android Oyunlar 30 Mart 2012, 10:29
tiki kart 3d oyunu1

Tiki Kart 3D Android Oyunu

Google Play Store üzerinde en çok beğenilen Android oyunlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu gün tanıtacağımız Android oyununun ismi Tiki Kart 3D. Tiki Kart 3D, oldukça zevkli macera dolu bir karting yarış oyunudur. Google Play Store üzerinden aldığı oylara bakılırsa Android kullanıcılarının yarısından çoğu Tiki Kart 3D oyununun hastası olmuşlar. Yarış içerisinde kullanacağınız özel ekipmanlar ile sizlerde kendinizi bu oyuna Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Tiki Kart 3D Android oyunu içerisinde 8 farklı araç ve 15 farklı yarış pisti bulunmaktadır.Tabi ki bu yarışları kazanabilmek için bazı ekipmanlara ihtiyacınız var. Zaten Tiki Kart 3D Android oyununu en iyi yapan özelliği sahip olduğu bu özel ekipmanları yarış içerisinde kullanabilmek. En özel üç ekipmanımız, roketler, mayınlar ve nitrojen. Tabi ki bu özel ekipmanlardan daha birçoğunu Tiki Kart 3D Android oyunu içerisinde bulabilirsiniz.

Tiki Kart 3D kaliteli grafiği sayesinde kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlayacak, ayrıca oyun içerisinde bulunan 3 seviye sayesinde kendinizi olduğunca zorlayabiliyorsunuz. Tabi ki en zor seviyenin hakkını vermek gerekiyor. Yarış esnasında yol ortasında bulunan yeşil oklardan geçerken arabanız birden hızlanmaya başlıyor. Ananası aldığınızda ise ekstra özellikler sizlere kazandırılıyor. Ananası aldığınız zaman oyunun ekranında ekstra özellikler belirmeye başlıyor, bu özellikler belli bir sıra ile dönüyor ve size seçmek kalıyor. Seçtiğiniz özelliği kullanarak çevrenizdeki diğer yarışçılara zarar verebiliyorsunuz. Tabi bunlar almak için acele etmelisiniz yoksa rakipleriniz alarak sizlere karşı bu özellikleri kullanabiliyorlar.

Google Play Üzerindeki kullanıcıların Tiki Kart 3D Android oyunu hakkındaki görüşleri:

Tiki Kart 3D Android oyunundan kareler:


Sizlerde Tiki Kart 3D Android oyununu Android telefonunuza kurmak isterseniz, Google Play üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Kesinlikle sizlerinde Tiki Kart 3D Android oyununu beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sizlere Google Play Store üzerinde bulunan en iyi Android oyunlarını tanıtmaya devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (13)

 1. kumru olcayto

  Hmm denemek lazım.

  Cevapla
 2. tunç sevi

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 3. abdullah

  güzelll

  Cevapla
 4. onur

  harika!!

  Cevapla
 5. arsun yalvaç

  bu tanıttığınız oyunlar görünüşe bakılırsa çok iyi olsa gerek.

  Cevapla
 6. ali vuslat

  gayet güzel olmuş.

  Cevapla
 7. güz ahenk

  tanıtımlarınız da ki birçok oyunu denedim

  Cevapla
 8. sefa ılgat

  çok iyi oyun

  Cevapla
 9. bingül mert

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 10. sezgin ertunç

  emeklerinize sağlık.

  Cevapla
 11. yazgı efkan

  tanıtımlarınız da ki birçok oyunu denedim

  Cevapla
 12. selvi miralay

  gayet güzel olmuş

  Cevapla
 13. selim cansu

  Bilgilendirme İçin Teşekkürler Şuanda alanında 1 numaralı site başarılanın devamını diliyorum

  Cevapla
 14. eşlem anıl

  deneyeceğim

  Cevapla

Yorum Yap