Android Uygulamalar 28 Mart 2012, 09:29
opera android

Opera’nın Yeni Versiyonu Google Play’de Yerini Aldı

Akıllı telefonlarda internet tarayıcısı denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisi olan Opera’nın bu gün yeni bir versiyonu yayımlandı. Opera Mini 7 ismini alan yeni sürüm, Google Play Store üzerinden önceki versiyonlar gibi ücretsiz bir şekilde sunulmakta. Sunulan yeni Opera versiyonunun bu zamana kadar ki en hızlı versiyon olduğu da belirtilen haberler arasında.

Android telefonlarımızda en çok tercih edilen tarayıcılardan birisi olan Opera’nın 7. sürümünde verileri sıkıştırma özelliği yer almakta. Bu özellik sayesinde ziyaret ettiğimiz herhangi bir sitenin verileri neredeyse %90’a kadar sıkıştırılıyor. Bu sayede düşük mobil internet tarifelerine sahip olan kullanıcılar internet ortamından daha çok yararlanma hakkına sahip olabiliyorlar.

Sizlerde mobil internet paketlerinin kullanımında kota sorunu yaşıyorsanız, bu sorunu büyük ölçüde Opera Mini 7 ile çözüme getirebilirsiniz. Google Play Store üzerinde sunulan Opera Mini 7’yi bu linki kullanarak Android telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz.

Ayrıca Opera Mini 7’nin sahip olduğu yeni donanım hızlandırma özelliği sayesinde şimdiye kadar ki en hızlı tarayıcı olduğu vurgulanmakta. Sizlerde Opera Mini 7’yi indirerek hız konusunda ne kadar iyi olduğunu test edebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. behin gazal

  tanıtımlarınız da ki birçok uygulamayı denedim

  Cevapla
 2. kerim neyir

  Bu Android uygulama gerçekten çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Arkadaşların indirmesini öneririm muhteşem bir şey. Böyle bir uygulama olduğu bilsem bu güne kadar hiç uğraşmazdım.

  Cevapla
 3. akgiray afşar

  Bu Android uygulama gerçekten çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Arkadaşların indirmesini öneririm muhteşem bir şey. Böyle bir uygulama olduğu bilsem bu güne kadar hiç uğraşmazdım.

  Cevapla

Yorum Yap