Android Oyunlar 26 Mart 2012, 12:47
RoadWarrior_android

Road Warrior: Top Racing Game Android Oyunu

Belki bazılarımız “Dead Race” isimli 2 filmi izlemişinizdir. İşte bu filmden esinlenerek yapılan Android oyunu ile karşınızdayız. Road Warrior: Top Racing Game ismi verilen Android oyununda amacınız en hızlı şekilde yarışı tamamlamaktan ibaret. Tabi ki bu işlem hiç o kadar da kolay değil. Sahip olduğunuz silahları en iyi şekilde kullanarak düşmanlarınızı yarıştan çıkarmanız gerekiyor, fakat unutmamanız gerekir ki sizlerin sahip olduğu silahlardan düşmanlarda da bulunmakta. Oldukça zevkli olan Road Warrior: Top Racing Game Android oyununu sizlerinde çok seveceğini düşünüyoruz.

Kısa süreliğine Android için ücretsiz olarak sunulan Road Warrior: Top Racing Game birçok mobil platformunda ücretli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Sizlerde Road Warrior: Top Racing Game Android oyununu ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirerek denemelisiniz.

Oyun içerisinde sahip olduğumuz aracımıza ek ekipmanlar takarak güçlendirebilir, yeni silahlar alabilir veya savunmamızı daha iyi şekile sokabiliriz. Tabi ki bunlar için ilk olarak yarışlarda dereceler elde etmeli ve yarışları kazanmalıyız. Tabi ki bu ilk seviyelerde kolay olsa da ileri ki seviyelerde oldukça zorlaşmakta.

Arkanızdan bir araba geliyor ve sizi vuruyor mu? Bundan kurtulamam arabamı patlatıcak diye mi korkuyorsunuz? İşte Road Warrior: Top Racing Game Android oyununda buda düşünülmüş ve arabanıza akrobasi hareketleri vererek arkanızdaki arabayı vurabilme imkanına sahipsiniz.

HD grafik kalitesi ile çok kaliteli efektlere sahip olan Road Warrior: Top Racing Game Android oyununa bağımlı olmamak için kendinizi zor tutacaksınız. Önünüzdeki yarışları kazanarak kendinizi daha iyi bir ölüm makinesi haline getirebilirsiniz. Tabi ki bunu gerçekleştirmek için zihninizde yarış için bir strateji belirlemeniz gerekiyor. Birçok yarışın yapıldığı yer diğer yarış yerlerine göre farklılık göstermektedir. Bu yarış oyununda yapacağınız yerlere göre en iyi silahlarınızı almanız ve yarışta dereceye girmeniz sizin için en önemli nokta olmakta.

Road Warrior: Top Racing Game Android oyununda yarışmaya başladığınızda yollarda bonuslar ile karşılaşabiliyorsunuz. Bu bonusları almanız ile sahip olduğunuz arabanıza yeni silah veya zırh gibi etkenler katılıyor. Mesela biz oynarken kazandığımız füzeler sayesinde birçok yarışçıyı yarış dışı bıraktık ve yarışı kolaylıkla kazandık. Tabi ki bunu 3-4 oyun sonra başarabildik. İlk etaplarda oyunu öğrenmek için biraz çaba harcamak gerekiyor. Fakat öğrendiğimizde de insanın bırakası gelmiyor.

Road Warrior: Top Racing Game Android oyunu Google Play üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Eminiz ki sizlerde Road Warrior: Top Racing Game Android yarış/savaş oyununu oldukça beğeneceksiniz. Şimdiye kadar Road Warrior: Top Racing Game Android oyunu Google Play üzerinden yaklaşık 1 milyon kere indirilmiş ve 12,317 kullanıcıya göre 5 üzerinden 4.9 gibi muhteşem bir not almıştır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (10)

 1. baykal sercan

  çok iyi oyun

  Cevapla
 2. vargın gökalp

  indirdim gayet iyi çalışıyor

  Cevapla
 3. sergen güneş

  Play Store linklerinden indirmek iyi olmuş

  Cevapla
 4. dilde azer

  çok sağolun

  Cevapla
 5. afet şeyma

  Android konusunda çok iyi oyunlar tanıtıyorsunuz.

  Cevapla
 6. eyüp çolak

  İndirme linkini bulamadm bilen varsa söylesin

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Road Warrior: Top Racing Game Android oyunu Google Play üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Cümlesindeki Bu linki kelimesine tıklayabilirsiniz.

   Cevapla
 7. serdar göknur

  iyi bir tespit olmuş.her site de bunun gibi paylaşımlar bulamıyorum.

  Cevapla
 8. lemi nevin

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 9. otağ hurşit

  emeklerinize sağlık.

  Cevapla

Yorum Yap