Android Oyunlar 25 Mart 2012, 13:03
samurai+vs+zombi

SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE Android Oyunu

Google Play Store üzerinde çok popüler olan SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE Android oyunu ile karşınızdayız. SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE Android oyununda tek bir amacımız bulunuyor, oda zombilere karşı belirtilen köyü savunmak. Tabi ki bu savunma hiçte kolay bir iş değil. Google Play Store üzerinde en iyi geliştirici firmalardan birisi olan Glu Mobile’ın geliştirmiş olduğu bu Android oyununu çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Grafik kalitesinin iyi bir şekilde harmanlandığı SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE Android oyununda sizlere sunulan görevleri yaparken çok iyi vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. İlk etaplarda görevler biraz kolay olsa da ileri ki seviyelerde oldukça zor görevlerin sizi beklediğini unutmayın. Strateji tarzında olan bu Android oyununun sizleri kendine bağlayacağından emin olabilirsiniz.

Oyun içerisinde bir karakterimiz bulunmakta, karakterimiz aşırı sinirli ve kocaman kafaya sahip. Rakiplerimiz ise zombiler, zombilerin köyümüze ulaşmadan önce yok edilmesi gerekiyor. Tabi ki zombileri köyümüze ulaşmadan önce yok etmek için stratejimizi kullanmamız gerekiyor. Kullandığımız samurayı zombilere saldırması için sağa veya sola hareket ettirerek zombilerin tarafına götürmemiz gerekiyor. Eğer ki samurayımızın karşısına bir zombi çıkarsa, kendisi otomatik olarak saldırmaya başlıyor. Tabi ki zombilere çok yakın olmamanız gerekiyor, eğer ki çok yakınlarına girerseniz samurayımız zarar görür ve enerjisi azalır.

Tabi ki şunu da belirtmek isteriz ki köyü savunurken sadece siz yoksunuz. Sizin yanınıza seviyeleri ilerledikçe yeni yardımcılar gelmekte. Seviyeleri ilerlemeye başladığınızda ilk olarak yanınızda köylüler savaşmaya başlıyor, daha sonra ki seviyelerde ise yanınıza savaşçılar katılıyor. Tabi ki her zaman savaşçıların yanınızda olmayacağını bilmenizi isteriz. Savaşçıları yanınıza çağırmak için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu yüzden her bölümde savaşçılardan yardım istememelisiniz.

Zombileri kolay şekilde alt etmeye başlıyorsunuz, fakat bir anda karşınıza kocaman bir zombi çıkıyor. İşte bu dev zombiyi alt etmek o kadar da kolay değil. Uzun uğraşlar sonunda dev zombiyi de yenerek köyümüzü kurtarmış oluyoruz. Tabi ki köyümüzü kurtarmak için çok sayıda seviyeyi geçmemiz gerekitiğini unutmayalım.

Oldukça eğlenceli olan SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Bu Android oyununun kurulması için Google Play Store üzerinden 138MB boyutunda bir dosya indirmemiz gerekiyor. Lütfen bu indirme işleminde kablosuz ağınızı kullanınız. Çünkü sahip olduğunuz mobil hattınız üzerinden indirmeyi gerçekleştirirseniz sahip olduğunuz kotayı geçebilir ve ay sonunda kabarık bir fatura ile karşılaşabilirsiniz.

Sizlere bu gün tanıttığımız bu Android oyunu sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz. Tanıttığımız bu oyun hakkında sahip olduğunuz görüşleri konu altında belirtirseniz çok memnun kalırız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (15)

 1. paker şerif

  Androidin hızına yetişemiyoruz artık

  Cevapla
 2. durak janseli

  elimden geldiğince sitenizi takip ediyorum. ve genelde tanıttığınız oyunları da indiriyorum. bu kadar güzel oyunları tanıttığınız için sizleri tebrik ediyorum.

  Cevapla
 3. burkhan atay

  yine androidsistem.net farkı.

  Cevapla
 4. anıl olcay

  Güzel bir oyun oynuyorum ben …

  Cevapla
 5. sitare füruzan

  İşime çok yarayacak teşekkür ederim

  Cevapla
 6. sabri uran

  türkiye de bunun gibi siteler pek yok.

  Cevapla
 7. Sedat

  Oyun çok güzel ama bugu var oyunun. Belli bi süre sonra oyuna girmeye çalıştığınızda ilk ekranda start game’ye basıyorsunuz ama oyun başlamıyor kalıyor ana menude. Acilen güncelleme gelirse süper olur çok sarmıştı çünkü hevesim kursağımda kaldı 🙂

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Merak etmeyin kısa bir süre sonra bu sorun oyun geliştiricileri tarafından giderilecektir.

   Cevapla
 8. baypars algın

  yine androidsistem.net farkı.

  Cevapla
 9. simya zümrüt

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 10. damla ırmak

  google play linkli mi acaba bunlar

  Cevapla
 11. parla altuna

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 12. erkut çağda

  Bilgilendirme İçin Teşekkürler Şuanda alanında 1 numaralı site başarılanın devamını diliyorum

  Cevapla
 13. baykurt aysın

  tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

  Cevapla
 14. kuzey güzün

  emeklerinize sağlık.

  Cevapla

Yorum Yap