Android Oyunlar 25 Mart 2012, 23:23
Pumpkins vs. Monsters_android1

Pumpkins vs. Monsters Android Oyunu

Bu gün sizlere tanıtmış olduğumuz SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE Android oyununun ardından yeni bir strateji oyunu ile daha karşınızdayız. Gene bir defans tarzı olan bu oyunda kısaca amacımız zombilere karşı bir bölgeyi savunmak. Tabi ki bu oyunumuz diğer defans oyunlarına göre çok farklı bir şekilde oynanıyor. Oldukça eğlenceli olan Pumpkins vs. Monsters Android oyununu sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Sahip olduğunuz balkabakları sayesinde sizlere saldıran tüm yaratıkları engellemeniz gerekiyor. Tabi ki bu iş ilk etaplarda kolay gibi görünse de ileri ki bölümlerde oldukça zor olmaya başlıyor. Tabi ki burada yardımımıza dinamitler, mayınlar ve yıldırımlar yetişiyor. Tabi bunları kullanmak için de o bölümün başında satın almanız gerekiyor aksi taktirde kullanamıyorsunuz. Ayrıca yaratıkların kütükleri kırmaya çalıştığı zaman kütüklere ek kuvvet veren araçlara da sahipsiniz. Bunların da ücretli olduğunu belirtmek isteriz.

Ücretli olarak bahsettiğimiz etkenleri tabi ki gerçek paramız ile satın almıyoruz. Oyun içinde öldürdüğümüz yaratıklara karşı kazandığımız paralar ile bu yardımcı araçları satın almaktayız. Ayrıca bunların yanında sahip olduğumuz bal kabaklarını da para karşılığında güçlendirme özelliğine sahibiz.

Balkabaklarını belli bir sıraya koyduktan sonra yaratıklarımızın üstüne yolluyor ve onları öldürüyoruz. Bazı yaratıklarımız 1 balkabağı ile ölüyorken bazıları birçok balkabağı ile ölmekte. İşte burada daha etkili balkabakları kullanmamız için balkabaklarını güçlendirmemiz gerekiyor. Kısacası oyun içinde sahip olduğumuz parayı en iyi şekilde kullanmalı ve ona göre araçlar almalıyız.

Pumpkins vs. Monsters Android oyununun içerisinde 6 bölümden oluşan 90 seviye yer almakta. Her seviye bir alt seviyesine göre daha zor olarak karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde ilk seviyelerde kullandığımız balkabakları ileri ki seviyelerde gelişmekte. 6 farklı balkabağımızı gelen yeni seviyelerde rahatlıkla kullanabiliyoruz. Peki ben 90 bölümü bitirdim şimdi ne yapacağım tasasına da düşmüyorsunuz. Çünkü Pumpkins vs. Monsters oyunu içerisinde sonsuz oyun isimli bir bölüm yer almakta. Burada oynadığımız seviye oyunları gibi para kazanabiliyoruz, fakat bölümlerin sonu bulunmuyor yani ne kadar süre oynamak isterseniz o kadar bölüm karşınıza çıkıyor.

Pumpkins vs. Monsters Android oyununun oynarken dikkatimizi çeken en büyük nokta diğer Android oyunlarına karşı daha az batarya tüketiyor olması. Tabi ki bu kontrolü yaparken internetimiz kapalı bir şekilde kullandık. Bu sayede reklamlarımız da kapatılmış oldu.

Pumpkins vs. Monsters Android oyunu Google Play üzerinde bu güne kadar yaklaşık 7 milyon kere indirilmiş ve 76,544 kullanıcı üzerinden aldığı not ortalaması 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir puandır. Eğer sizlerde Pumpkins vs. Monsters Android oyunu denemek isterseniz Google Play üzerinden bu linki kullanarak indirebilirsiniz.

Pumpkins vs. Monsters Android oyunu sayesinde eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (11)

 1. tanju fevzi

  emeğinize sağlık. iyi çalışmalar

  Cevapla
 2. dilsu falih

  teşekkürler

  Cevapla
 3. kezban

  vay be oyuna bak

  Cevapla
 4. hıncal selim

  Androidin hızına yetişemiyoruz artık

  Cevapla
 5. alaner üzüm

  tanıtımlarınız da ki birçok oyunu denedim

  Cevapla
 6. semin türel

  Androidin hızına yetişemiyoruz artık

  Cevapla
 7. belemir ferhat

  Güzel oyun

  Cevapla
 8. martı mengü

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 9. gökdal aykal

  google play linkli mi acaba bunlar

  Cevapla
 10. yalvaç burhan

  artık herşey android : )

  Cevapla
 11. ses özgün

  Android konusunda çok iyi oyunlar tanıtıyorsunuz.

  Cevapla

Yorum Yap