Android Uygulamalar 23 Mart 2012, 10:56
iddaa Android uygulaması4

iddaa Android Uygulaması

Ülkemizde şans oyunları denilince akla ilk gelen şans oyunu olan “iddaa” artık Android telefonumuzda. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız iddaa Android uygulaması sayesinde iddaa programlarına, maç sonuçlarına rahatlıkla bakabileceksiniz. Ayrıca iddaa Android uygulamasının en iyi yanlarından birisi de oynadığınız iddaa kuponuna ikramiye çıkıp çıkmadığını kontrol edebiliyor olması. İddaa oynanışı ve kontrolleri bakımından tüm özellikleri barındıran iddaa Android uygulamasının tek kötü noktası biraz yavaş olması. Tabi ki bu yavaşlık gelecek güncellemelerle çok rahat giderilecektir.

iddaa Android uygulaması sayesinde gelecek iddaa programlarına rahatlıkla bakabilir isterseniz canlı sonuçlardan oynanmakta olan maçları an ve an takip edebilirsiniz. Google Play Store üzerine bu ay içerisinde eklenen iddaa Android uygulamasının kullanıcılara göre biraz yavaş olduğu belirtilmekte. Tabi ki ilk sürümü ile karşımızda olan iddaa Android uygulamasının gelecek sürümlerinde bu hatalar en aza indirilmeye çalışılacaktır.

iddaa Android uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Google Play Store üzerine koyulduğu ilk günden beri büyük ilgi gören iddaa Android uygulamasının iddaa oynayan arkadaşlarımız için vazgeçilmez bir Android uygulaması olacağı düşüncesindeyiz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan iddaa Android uygulaması yaklaşık 40bin kere indirilmiş ve indiren 104 kullanıcıdan şimdiye kadar 5 üzerinden 3.5 gibi bir puanlama almış. Tabi ki biraz düşük puan almasının en büyük nedenlerinden birisi uygulamanın yavaş çalışmasından kaynaklanmaktadır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (8)

 1. çağdaş kürşad

  çok iyi uygulamalar tanıtıyorsunuz.

  Cevapla
 2. peker izel

  Google Play store linkleri ile indiriyoruz değil mi

  Cevapla
 3. simirna doğan

  bu uygulamaları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla
 4. erksin akif

  profesyonel bir ekip mi var bu işin başında. sizin gibilere ödül vermeleri gerek bence.

  Cevapla
 5. ağıt nüket

  deneyeceğim

  Cevapla
 6. zorbey gerçek

  Bilgilendirme İçin Teşekkürler Şuanda alanında 1 numaralı site başarılanın devamını diliyorum

  Cevapla
 7. cem yağızhan

  gene muhteşem olmuş

  Cevapla
 8. fehim nevgece

  Bu Android uygulama gerçekten çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Arkadaşların indirmesini öneririm muhteşem bir şey. Böyle bir uygulama olduğu bilsem bu güne kadar hiç uğraşmazdım.

  Cevapla

Yorum Yap