Android Oyunlar 22 Mart 2012, 19:24
skater-boy

Skater Boy Android Oyunu

Google Play Store üzerinde en çok indirilen Android oyunları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Skater Boy, bu gün sizlere tanıtacağımız olan Android oyunu olmakta. Google Play Store üzerinde en çok indirilen ücretsiz uygulamaların 2. sırasında bulunan bu oyunu oynadığınızda sizlerde bu kadar indirildiğine hak vereceksiniz. Skater Boy Android oyununda sahip olduğunuz kayak ile sizlere belirtilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Tabi ki bunu başarabilmek için sizlere sunulan oynama haklarını geçmemeniz gerekiyor.

Skater Boy Android oyunun oynanışı çok kolaydır. Kayağınıza atlayın ve belirtilen levelleri sırası ile geçin. Tabi ki siz bu levelleri bitirine kadar oyun kendini güncelleyerek yeni leveller de sunmakta. Google Play Store üzerinde oyun geliştiricileri bu konuda çalıştıklarını ve yeni seviyelerin yakın zamanda sunulacağını belirtmişler.

Skater Boy Android oyunu sahip olduğu kaliteli grafikler sayesinde birçok Android kullanıcısından tam not almakta. Google Play Store üzerinde Skater Boy Android oyunu bu zamana kadar yaklaşık olarak 4milyon defa indirilmiş ve 48.858 kullanıcı tarafından oylama almış. Bu oylamalara göre 48.858 kişi bu Android oyununa 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir not vermiş.

Sizlerde Skater Boy Android oyununu deneyerek Google Play Store üzerine oyun hakkındaki puanlamanızı yapabilir veya oyun hakkında kendi yorumunuzu yazabilirsiniz.

Skater Boy Android oyunu birçok Android telefonunda rahatlıkla çalışmaktadır. Yani bu oyun benim Android telefonda çalışmayabilir gibi düşüncülere düşmeyiniz. Skater Boy Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

Eminiz ki sizlerde Skater Boy Android oyunu ile güzel ve hoş vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (14)

 1. saffet önsel

  iyi oyunlarmış

  Cevapla
 2. sezgi yaren

  tanıttığınız Android oyunları çok beğeniyorum

  Cevapla
 3. çakabey çevren

  güncel oyunları tanıtmanız çok iyi

  Cevapla
 4. erdem bargu

  tamda bu oyunu arıyordum

  Cevapla
 5. laçin elhan

  emeklerinize sağlık.

  Cevapla
 6. uluç yerdem

  Android hakkında aradığım herşeyi sizde bulabiliyorum

  Cevapla
 7. çisil alim

  çok iyi uygulamalar tanıtıyorsunuz.

  Cevapla
 8. ulubey aysın

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 9. tolunay eşlem

  deneyeceğim

  Cevapla
 10. nilsu gülşen

  bu tanıttığınız oyunlar görünüşe bakılırsa çok iyi olsa gerek.

  Cevapla
 11. cemal toygun

  tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

  Cevapla
 12. aytan sumru

  google play linkli mi acaba bunlar

  Cevapla
 13. gökhan sercan

  android’i seviyorum

  Cevapla
 14. bedia benan

  Android hakkında aradığım herşeyi sizde bulabiliyorum

  Cevapla

Yorum Yap