Android Oyunlar 21 Mart 2012, 21:45
helidroid-3d-helicopter-rc1

Helidroid 3D : Helicopter RC Android Oyunu

Belki gerçek yaşamınızda bir helikopter pilotu olmayabilirsiniz. Fakat sizlere tanıtacağımız  Helicopter RC Android oyunu sayesinde sizlere gerçeği aratmayacak bir pilotluk deneyimi yaşayabilirsiniz.Helicopter RC Google Play üzerinde en çok indirilen Android oyunları arasında yer alan ve çok yoğun ilgi gören muhteşem bir simülasyon oyunudur.

Helicopter RC Android oyununda sizlere sunulan helikopteri istediğiniz şekilde kullanmaktasınız. Tabi ki sizlere verilecek olan görevleri de başarılı bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Helicopter RC Android oyununun en zevkli taraflarından birisi ise küçük bir alanda sizlere verilen yük taşıma görevlerini zorluklar içinde başarmaktır. Tabi ki unutmadan söylemek isteriz ki ilerleyen bölümlerde görevler daha da zorlaşmakta ve karşınıza geçilmesi zor engeller gelmektedir.

Helicopter RC Android oyununu Android telefonunuza kurduktan sonra ilk olarak eğitim uçuşları bölümünü oynamanızı tavsiye ederiz. Lakin eğitim bölümünü rahatlıkla geçemezseniz görevleri yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Biz denedik beğendik şimdi sıra sizlerin denemesinde.  Helicopter RC Android oyunu Google Play Store üzerinden indirmek için burayı tıklayın.

Google Play üzerinden en çok indirilen aksiyon Android oyunları arasında bulunan Helicopter RC bu zaman kadar yaklaşık 5 milyon kere indirilmiş ve oyunu indiren 10,702 kullanıcının verdiği puanlama ile Helicopter RC Android oyunu 5 üzerinden 4.2 notunu almış. 17MB boyutunda olan Helicopter RC oyununun başka bir indirme gerektirmeden Android telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz. Ayrıca Helicopter RC Android oyununun pek fazla sistem gereksinimi gerektirmediğini ve çoğu Android telefonda rahatlıkla oynanabildiğini belirtmek isteriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (10)

 1. belemir erguvan

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 2. sunay mevsim

  Android’e kurduğum en iyi oyunlardan birisi

  Cevapla
 3. feyzullah rıfkı

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 4. nildem aruhan

  siteniz çok iyi

  Cevapla
 5. kaan lirik

  Güzel oyun

  Cevapla
 6. laçin gazal

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 7. çağan arkan

  çok sağolun

  Cevapla
 8. canfeza sencer

  artık herşey android : )

  Cevapla
 9. birbet yaprak

  artık herşey android : )

  Cevapla
 10. asım denizhan

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla

Yorum Yap