Android Uygulamalar 19 Mart 2012, 07:46
dropbox_logo

Dropbox ile Android telefonumuzdaki verilerimiz güvende

İşlerini Android telefonu üzerinden yapan birçok kullanıcı için vazgeçilmez bir uygulama olan Dropbox uygulaması ile karşınızdayız. Bu uygulama sayesinde telefonunuzda bulunan video, müzik ve resim gibi dosyalarınızı rahatlıkla Dropbox serverları üzerine yükleyebilir ve istediğinizde oradan indirebilirsiniz. Tabi ki bu dosyaları bilgisayar ortamına indirme imkanına da sahipsiniz.

Dropbox üzerine yüklemiş olduğunuz dosyalarınızı isterseniz belirlediğiniz kişilerle de paylaşma hakkına sahipsiniz. Bu işlemi yapmak için o kişiye bir mail atmak ve gerekli bilgileri vermek gerekiyor. Android telefonunuz herhangi bir sorun nedeni ile bozulsa bile Dropbox Android uygulaması sayesinde dosyalarınız daimi olarak güvende olacaktır.

Google Play Store üzerinde en çok indirilen uygulamaların arasında bulunan Dropbox’ın kullanıcılardan aldığı yorumlar ile de çok beğenildiği görülmekte. Bu uygulamanın kısa bir videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. hüdaverdi abbas

  çok güzel çalışmalarda bulunuyosunuz.

  Cevapla
 2. serra hera

  Beklediğim uygulamalardan biri

  Cevapla
 3. üzüm süavi

  kurulum için sadece indirmek yeterli mi

  Cevapla

Yorum Yap