Konu Dışı Haberler 12 Mart 2012, 10:01
iPhone_4S 3m filtre_1

Telefon ve Tabletlerinizin Başkaları Tarafından Görünmesini Engelleyin

Otobüsle yolda giderken yanınızdaki kişinin sizin telefonunuzda ne yaptığınızı merak ederek durmadan telefonunuzu izlediğini fark ettiniz mi? Cevabınız evet ise, şimdi sizlere 3M firmasının çıkarmış olduğu bir ürün ile bu meraklılardan kurtulmanızı sağlayacağız. 3M firmasının çıkarmış olduğu bu ürün sayesinde akıllı telefon ve tabletlerinizin ekranına kaplayacağınız bir filtre ile ekranı sadece sizin görmenizi sağlayabilirsiniz.

3M firmasının Ekran Gizlilik Filtresi olarak isimlendirdiği ekran filtresi sayesinde telefonunuza veya tabletinize yan taraftan birinin bakması ile ona karanlık bir ekran görünümü sağlanmakta. Aynı zamanda ekranınızın temizliği bakımından oldukça iyi olan bu filtrenin çizilmelere karşı da ekranı koruduğunu belirtmek isteriz.

3M firmasının çıkarmış olduğu Ekran Filtresinin ISO 9241-7 belgesine sahip olarak yakın zamanda satışa çıkarması bekleniyor. Ayrıca çıkardığı ekran filtresinin de ömür boyu garantili olduğunu da söylemekte fayda var. Eğer sizlerde akıllı telefonunuzun meraklı gözlerden arındırılmasını istiyorsanız bu filtre ile bunu bir nebze olsun sağlayabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap