Android Oyunlar 12 Mart 2012, 15:24
Ninja-Chicken-Android_1

Ninja Chicken Android Oyunu

Google Play Store üzerinde en çok indirilen ve ücretsiz sunulan Android oyunlarından birisi olan Ninja Chicken oyununu sizlere tanıtacağız. Oyunun genel olarak hikayesi, bir tavuğun kendini ninja sanmasından ibarettir. Tabi ki kendini ninja sanan bu tavuğun yaşayacağı birçok maceraya sizlerde ortak olabilirsiniz. Ninja Chicken Android oyunu sayesinde macera dolu etapları zevkle oynayacak ve kendinizi bu macera içerisine sürükleyeceksiniz.

Renkli grafikleri sayesinde sizlere kendisine bağlayan Ninja Chicken ile aksiyonlarla dolu 30 etaptan oluşan bölümleri geçmeniz gerekiyor. Tabi ki etapları ilerledikçe görevlerin zorlaştığını belirmek isteriz. Sizlerde Android telefonunuzdan veya tabletinizden tavuğun bu ninja macerasında yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca Ninja Chicken Android oyununun birçok Android telefonda rahatlıkla çalıştığını belirtmek isteriz. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunulan Ninja Chicken oyunu sahip olduğunuz Android cihazlarına göre indirmede farklı boyutlar gösterebilir. Ayrıca Ninja Chicken oyununun Google Play Store üzerinden 37.977 oylamadan ortalama 4.6 gibi yüksel bir derece aldığını da sizlere belirtmek isteriz.

Ninja Chicken Android Oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Ninja Chicken Android Oyunu sayesinde keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (10)

 1. verim tugay

  bu tanıttığınız oyunlar görünüşe bakılırsa çok iyi olsa gerek.

  Cevapla
 2. mithat angın

  tanıttığınız oyunları çok beğeniyorum.

  Cevapla
 3. tanay bülent

  gene muhteşem olmuş

  Cevapla
 4. dorukhan samet

  Android hakkında aradığım herşeyi sizde bulabiliyorum

  Cevapla
 5. ertunga öncü

  ben kurdum gerçekten güzel oyunlar

  Cevapla
 6. gülce bahriye

  bunu arıyordum

  Cevapla
 7. ferzin burkhan

  çok iyi oyun

  Cevapla
 8. alp barışhan

  Bilgilendirme İçin Teşekkürler Şuanda alanında 1 numaralı site başarılanın devamını diliyorum

  Cevapla
 9. aslıhan berfin

  benim telefon bu oyunu kaldırmadı 🙂

  Cevapla
 10. üzeyir hıncal

  bu oyunları gördükçe andrid telefon alasım geliyo yaa

  Cevapla

Yorum Yap