Android Uygulamalar 11 Mart 2012, 13:37
doğru mu yanlıs mı_2

Doğru Mu Yanlış Mı? Android Eğitici Uygulaması

Bu gün sizlere Google Play Store üzerinde karşılaştığım ve oldukça beğendiğim bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Bu Android uygulamanın ismi: Doğru Mu Yanlış Mı?. İsminden de anlaşılacağı gibi bilginize göre yarıştığınız bir uygulama. Tabi ki uygulamanın bir Türk geliştirici tarafından yapıldığını da belirtmek isteriz. Lafı fazla uzatmadan sizlere uygulama hakkında bilgiler sunmak isteriz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Doğru Mu Yanlış Mı? eğitim uygulamasına gelin kısaca bir göz atalım.

 

Geliştiricisine göre uygulamanın kısaca açıklaması:

Karşınıza gelen sorulara doğru veya yanlış cevabı vererek oynayabileceğiniz yarışma oyunu. Versiyon güncellendikçe yeni sorular eklenecektir. Karşılaştığınız hataları, görüş ve isteklerinizi oyun menüsündeki geri bildirim bölümünden iletebilirsiniz…

Google Play Store üzerinden kullanıcıya devamlı aynı sorular sorulduğu konusunda uyarıların geldiğini farkettik. Tabi ki bu uyarıların sebebinin uygulama veri tabanının düşük olmasından yana olduğunu da belirtmek isteriz. Bu soru veri tabanının zamanla genişleyeceğini düşünmekteyiz. Ki şimdiki veri tabanı bile hemen ezberlenebilecek kadar değil.

Kişisel olarak belirtmek isterim ki Doğru Mu Yanlış Mı? Android uygulamasını açtığımda dakikalarca kendimi uygulamanın sorularını düşünmekten alıkoyamıyorum. Sizlerde zihninizin daha pratik çalışmasını bu uygulama sayesinde bir nebze olsun sağlayabilirsiniz.

Doğru Mu Yanlış Mı? Android uygulamasının Google Play Store indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. tutku rüzgar

    Androidin hızına yetişemiyoruz artık

    Cevapla
  2. aslan cankız

    ben kurdum gerçekten güzel uygulama

    Cevapla

Yorum Yap