Android Oyunlar 10 Mart 2012, 10:25
Asphalt 5 FREE_2

Android 3D Oyunlar Brothers In Arms, Asphalt 5, Helidroid 3D

Merhabalar, bu gün sizlere bize göre en iyi olduğunu düşündüğümüz 3 3D Android oyun tanıtacağız. Tanıttığımız Android oyunlarının Play Store indirme linklerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca tanıttığımız oyunların kurulumunda herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen konu altında belirtiniz. Sizleri fazla bekletmeden tanıtımımıza geçelim.

Brothers In Arms® 2 Free+

Brothers In Arms® 2 Free+, Google Play Store’da ki en iyi geliştiricilerden birisi olan Gameloftun oyunlarından birisidir.  Brothers In Arms® 2 Free+ oyunumuzun hikayesi ikinci dünya savaşında geçmektedir. Android savaş oyunları içerisinde en başarılı oyunlardan birisi olan Brothers In Arms® 2 Free+’yi oynarken ses ve görüntü efektlerinden oldukça zevk alacaksınız.  Savaş ortamında kullanabileceğiniz birçok ekipmanı da bu oyun içerisinde rahatlıkla kullanmaktasınız. ( tüfek, roketatar, makineli silah, keskin nişancı tüfeği ve daha fazlası.) Tabi ki bu bu ekipmanların yanında oyun içerisinde motorlu taşıtlar da kullanma imkanına sahipsiniz. ( tank, planör) Brothers In Arms® 2 Free+ oyununda yapmanız tek şey size verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmektir. Tabi ki unutmamalısınız bu görevleri yapmak için çok dikkatli ve hızlı olmak gerekiyor. Size verilen görevleri tamamlamak için ortamda bulunan tüm silahları kullanabilirsiniz.

Brothers In Arms® 2 Free+’nin savaş oyunları seven Android kullanıcıları için kesinlikle vazgeçilmez bir oyun olacaktır. Oyun içerisindeki 3 boyutlu görüntü ve ses kalitesine kendinizi kaptırarak görevleri tamamlamak için kendinizi zorlayacaksınız. Ayrıca belirtmek isteriz ki Brothers In Arms® 2 Free+ oyununu online olarak arkadaşlarınızla da oynama imkanına sahipsiniz.

Brothers In Arms® 2 Free+ oyununun kurulumunu gerçekleştirmek için ilk olarak Play Store linki ile buradan oyunu indirmeniz gerekiyor. Play Store üzerinden indirmeyi gerçekleştirdikten sonra indirilen dosyayı açınız. Daha sonra sizden internetten gerekli dosyaları indirmek için izin istenecektir. Bu izni verdiğinizde ortalama 200MB kadar bir dosya indirilecek ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki eğer ki ücretli bir internet paketiniz yoksa bu indirme işlemi cebinizdeki TL’leri bitirebilir. Bu işlem için biz sizlere Wi-Fi ağı olan bir alanda indirmenizi tavsiye ederiz.

 

Asphalt 5 FREE

Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız 2. Android oyun olan Asphalt 5 FREE’de ilk tanıttığımız oyun gibi Gameloft’un çıkarmış olduğu bir oyundur. Google Play Store üzerinde en çok indirilen oyunlardan birisi olan Asphalt 5 FREE’nin almış olduğu puanlara bakarsak Android yarış oyunları içerisinde en iyilerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Asphalt 5 FREE’nin ses ve görüntü efektleri bakımından sizi çok memnun edeceğini düşünüyoruz.

Asphalt 5 FREE oyununun ücretsiz bir şekilde Play Store üzerinde sizlere sunulduğunu sizlere belirtmek isteriz. Tabi ki ilk oyunumuz gibi bu oyunumuzun da Play Store‘dan indirdiğimiz dosyasının ardından internetten veri çekmeye ihtiyacı bulunmaktadır. Tabi bu indirme işlemini biz Wi-Fi üzerinden yapmanızı tavsiye ederiz. Android üzerindeki 3D yarış oyunları arasında en iyilerinden birisi olan Asphalt 5 FREE‘yi Play Store üzerinden indirmek için bu linki kullanınız.

Son olarak oyun hakkında bir bilgilendirme yapmak isteriz ki, oyun içerisinde karşınıza çıkan polislere karşı oldukça dikkatli olmalısınız. Lakin yakalandığınızda yarışlarda kazandığınız paraların bir kısmını kaybedebiliyorsunuz. Tabi ki polisler sayesinde Asphalt 5 FREE oyununun daha da zevkli olduğunu belirtmekte fayda var. Bize göre Android yarış oyunları arasında en iyilerden olan Asphalt 5 FREE’yi kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Helidroid 3D : Helicopter RC

Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız 3D oyunların sonuncusu olan Helidroid 3D : Helicopter RC’de Google Play Store üzerinde en çok indirilen oyunlardan birisidir. Kullanıcıların Helidroid 3D : Helicopter RC oyunu hakkında verdikleri puanlamaya bakacak olursak oldukça beğenildiğini belirtmek isteriz.  Google Play Store üzerinde belirtilen bir bilgiye göre aşağıdaki telefonlarda Helidroid 3D : Helicopter RC oyunu denenmiş ve sorunsuz çalıştığı vurgulanmıştır. İşte o deneyen Android telefonlar.

Helidroid 3D has been test on :

 • Galaxy S1 and S2
 • Galaxy Tab
 • LG Optimus 2X
 • Evo 3D
 • Galaxy Mini
 • Xperia Arc
Gördüğümüz gibi Galaxy Mini üzerinde de Helidroid 3D : Helicopter RC oyunu rahatlıkla çalışmaktadır. Buda bize belirtir ki oyunun fazla performans özellikli telefon istemiyor olmasıdır.
Helidroid 3D : Helicopter RC oyununun Google Play Store üzerinde ücretsiz sunulduğunu da belirtmek isteriz. Google Play Store üzerinden yaklaşık 17MB boyutunda ki bir dosyayı indirerek Helidroid 3D : Helicopter RC oyununu Android telefonunuza kurabilirsiniz. Google Play Store üzerinden Helidroid 3D : Helicopter RC oyununu indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Oyun geliştiricilerinin de belirtiği gibi sizlerde gerçek pilot deneyimini yaşamak istiyorsanız Helidroid 3D : Helicopter RC oyununu kesinlikle denemelisiniz.


Sizlere bu yazımızda 3 adet 3D Android oyun tanıtmaya çalıştık. Bir sonraki yazımızda sizlere 3D Frikik Android oyunlarını tanıtmaya çalışacağız. Ayrıca sizlerin de istediği 3D oyunlar varsa elimizden geldiği kadar tanıtmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (14)

 1. Şah Pervin

  bu uygulama gerçekten güzelmiş.

  Cevapla
 2. Ayhan Berran

  bunlar google play store linkli değil mi?

  Cevapla
 3. Eslem Serhan

  en iyi işletim sisteminin android olduğu buradan belli.

  Cevapla
 4. Taha Şahbanu

  siteniz çok iyi

  Cevapla
 5. Süreyya Petek

  gayet güzel olmuş

  Cevapla
 6. Gökay Üzüm

  teşekkürler

  Cevapla
 7. Çağın Nevgül

  tanıtımların devamını bekliyoruz.

  Cevapla
 8. Gülhan Akarsu

  android’i seviyorum

  Cevapla
 9. Kösem Tümer

  deneyeceğim

  Cevapla
 10. dilrüba eti

  benim telefon bu oyunu kaldırmadı 🙂

  Cevapla
 11. dursun esen

  iyiki varsın android. helal olsun google. müthiş hizmetleri var.

  Cevapla
 12. halil atlas

  deneyeceğim

  Cevapla
 13. arya nergis

  türkiye de bunun gibi siteler pek yok.

  Cevapla
 14. söğüt aysu

  iyi bir tespit olmuş.her site de bunun gibi paylaşımlar bulamıyorum.

  Cevapla

Yorum Yap