Android Telefon 5 Mart 2012, 09:45
s2 arka

Samsung Galaxy S2 Android 4.0 Güncellemesi

Merakla beklenen Samsung Galaxy S2’nin güncelleme tarihi bu gün kesinlik kazandı. 15 Mart olarak belirlenen bu yakın tarih birçok kullanıcıyı sevindireceğe benziyor. Samsung yetkililerinin 22 milyondan fazla satan bu model için güncellemeyi hemen yayınlamak için oldukça uğraştıklarını düşünüyoruz.

Facebook üzerinden Samsung İsrail ofisi tarafından yapılan açıklamaya göre 15 Mart tarihinde Android 4.0 ICS güncellemesi dağıtılmaya başlanacak. Tabi ki bu güncelleme ülkemiz için ne zaman çıkacak? sorusuna ne yazık ki şimdilik yanıt vermek çok zor. Fakat Samsung yetkililerinin S2 için bu çalışmalara hız vererek ülkemiz için de en kısa zamanda güncellemeyi bize sunacaklardır.

Birçok Custom ROM’a sahip Samsung Galaxy S2’nin orjinal ROM’a kavuşacak olması bizi gerçekten sevindirdi. Ayrıca Galaxy S2’nin ardından çıkan diğer S2 modellerinin güncellemeyi ne zaman alacağı şimdilik bilinmemekte. Tabi ki bu işlemin de kısa zamanda halledileceğini düşünüyoruz.

Sizlere bu iyi haberi verdiğimizden oldukça mutluyuz, darısı diğer modellerin başına.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. burak

    bu haber beni gerçekten sevindirdi ne zamandır bunu bekliyorduk.

    Cevapla

Yorum Yap