Android Oyunlar 1 Mart 2012, 10:23
angrybirds

Angry Birds’ü Gerçek Sapanla Oynamak ister Misiniz?

Dünyanın en çok sevilen oyunlarından birisi olan Angry Birds’ü yeni bir aparat yardımı ile gerçek sapanla oynama zevkine ulaşabilirsiniz. Bu aparatın satışına şimdilik başlanmasa da oldukça ilgi duyacağa benziyor. Popüler olmasından sonra Facebook üzerinde de oynanabilen bu oyunun popülaritesini bu aparat ile daha da arttıracağını düşünüyoruz.
1 Milyar indirme rakamına ulaşmasına az kalan Angry Birds’ün geçtiğimiz aylar içerisinde birde sinema filmi yayınlanmıştı. Rovio firmasının geliştirmiş olduğu bu oyunu durmadan güncellemesi de kullanıcıları oldukça sevindirmekte. Sizlere geçen hafta içerisinde duyurduğumuz bir haber ile Angry Birds’ün yeni versiyonu geleceğini belirtmiştik. Gelecek versiyonda büyük bir ihtimal oyun içerisine uzaylıların da katılacağı düşünülmekte. Sizlere en başta belirttiğimiz bu aparat ile oynanan bir bölümü aşağıdaki video ile izletmek isteriz.

Videoda da görüldüğü gibi bir sapana bağlı ivmeölçer yongası bulunmakta. Bu yonga ise USB bağlantısı sayesinde bilgisayarımıza monta edilmiş durumda. Bu sayede Facebook üzerinden rahatlıkla Angry Birds oynayabiliyoruz.  Arkadaşlarınız ile keyifli dakikalar geçirmek için birebir olan bu aparatın fiyatının ve çıkış tarihinin belirsizliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca USB ile bağlı olan bu aparatın ileriki zamanlarda Bluetooh bağlantısı ile telefonlarımıza bağlanabileceğini de düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (9)

 1. turgut reis

  ulan sunun 20 .turunu bı gecemedım deı ettı benı 🙂

  Cevapla
 2. yılaydın yusuf

  Androidin hızına yetişemiyoruz artık

  Cevapla
 3. seden özden

  gerçekten iyimiş

  Cevapla
 4. kağan gülsün

  tanıttığınız Android oyunları çok beğeniyorum

  Cevapla
 5. egehan servi

  manyakmış bunlar

  Cevapla
 6. pera miralay

  çok sağolun

  Cevapla
 7. altuğ tüvana

  artık herşey android : )

  Cevapla
 8. iz-im kızıltan

  gerçekten iyimiş

  Cevapla
 9. zümrüt hızır

  artık herşey android : )

  Cevapla

Yorum Yap